Onko kenelläkään tietoa että onko otsikon mukainen raivurin liian painava köntys ja onko siinä tyyppivikoja, onko kukaan sahannut tällä merkillä ja oliko hyvä laite ja oliko riittävästi tehoja?
Nyt olisi toimiva laite tiedossa muutamalla kympillä jos sen uskaltaa hakea.
Jonsered rs45 raivausaha
13
1207
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan sama. Pitäiskö saada vuoden takuu ja bensat samaan hintaan?
- Anonyymi
Niin, mutta sitä ei nyt ehkä Kysyjä kysynyt
- Anonyymi
Varmaan myös uudet metsurin kamppeet olis hyvä saada!
- Anonyymi
Rx44 huski ja partneri b440 aika samoja vehkeitä, jos ei loppuun ajettu joltakin harrastelijalta niin parikybää uskaltaa maksaa.
Normaaleja kuluvia osia, tehot riittää kyllä, yli 3hevosvoimaa löytyy jos ei väljä.
Sylinteri on sama kuin jonsereds 451 sahassa- Anonyymi
Siis 244rx huski on lähes sama
- Anonyymi
Jos et toimivaa vehjettä uskalla muutamalla kympillä ostaa niin sitten kannattaa jäädä sänkyyn makaamaan, tuskin sieltäkään uskaltaa nousta.
- Anonyymi
Kyllä metsurin saappaat pitää löytyä kauppaan mukaan. Mieluiten kokoa 44.
- Anonyymi
4H:n lainasahalla raivattiin varmaan satoja hehtaareita.
- Anonyymi
mulla on 2 kpl rs45 sahoja.
toimii- Anonyymi
Mulla Partner B440
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla Partner B440
taitaa olla likimain samanlaisia ja 244 rx husqi
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
taitaa olla likimain samanlaisia ja 244 rx husqi
Ainakin Partner ja Husqvarna sama kone, vain eri väri.
- Anonyymi
hyvä kone , helppo korjata ja huoltaa. itse kerran laakeroin vastaavan ja vaohdoin stefat...yksinkertainen kone ja luja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741