Auttakaa!:d

Siis musta tuntuu, että oon ihastunu yhteen mieheen joka käy mun kanssa samalla kuntosalilla, mutta en tiedä hänestä mitään. En nimeä, en että seurusteleeko hän, en niinkuin yhtään mitään:O Mä en tiedä mitä mun pitäis tehä… kaverit on ehottanu että selvittäisin henkilöllisyyden auton rekkarin avulla, koska somet on koluttu jo kokonaan ilman tulosta. Mutta miten lähestyisin miestä jos hän olisi sinkku, viestillä somen kautta vai kasvotusten ja laittakaa ihmeessä jotain reploja joiden avulla voisin lähestyä tätä miestä! Kiitos<3

25

264

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nyt on tyrkyllä epätoivoiset setit, huutista 🤣🤣🤣

      • Anonyymi

        Mutta sitäkin uskottavampi tarina, että on sali ja nainen. Kyseessä on varmasti se suomen ainoa sali ja se suomen ainoa nainen. Kyllä nyt tuli hieraisuun verrattava mielihyvän tunne tähän provoon kommentoinnista🙏💕 ja aamulla uudelleen kurkistelemaan😉


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mutta sitäkin uskottavampi tarina, että on sali ja nainen. Kyseessä on varmasti se suomen ainoa sali ja se suomen ainoa nainen. Kyllä nyt tuli hieraisuun verrattava mielihyvän tunne tähän provoon kommentoinnista🙏💕 ja aamulla uudelleen kurkistelemaan😉

        Olenko mä vähän tyhmä, kun en ymmärtänyt ollenkaan tätä vastausta?


    • Anonyymi

      Tää aloitus ois voinut olla mun kirjoittama :o!!!

    • Anonyymi

      Kerro hänestä jotain?

    • Anonyymi

      Ehkä helpointa aluksi tervehtiä miestä siellä salilla? Luulisi nyt tuosta tajuavan, että olet kiinnostunut. Jos juttelee niin annat vaikka numerosi paperilapulla.

    • Anonyymi

      Aika epätoivoista porukkaa taitaa käydä kuntosalilla. Kun lukee näitä viestiketjuja ...

    • Anonyymi

      Samaa mieltä 👍

    • Anonyymi

      Voi nyt herratun aika, onko naiset oikeasti näin avuttomia ? Jos kiinnostaa niin koita jutella, näin itse teen naisten kanssa joista olen kiinnostunut.

      Viime vuonna yritin erään kanssa jutella, mutta ei paria sanaa enempää vastannut takasin tai edes katsonut kohti, niin tulin tulokseen että ei kiinnostanut, jatkoi kuitenkin silmäpelejä edelleen se nainen.

      • Anonyymi

        Oliko tiskin takana painoiko kassan alta nappia?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oliko tiskin takana painoiko kassan alta nappia?

        Äitis painoi nappia kun sinua teki, eli lukitsen vastauksen ei.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Äitis painoi nappia kun sinua teki, eli lukitsen vastauksen ei.

        Kyllä hän ihan tietoisesti päästi pirun irti


      • Anonyymi

        Ei pelkästään naiset ole avuttomia. On meitä miehiä yhtä tumpeloita kanssa. Sen takia sitä sitten sinkkuna ollaankin vuosi kausia, kun ei alotteita uskalleta tehdä, minkään sorttisia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei pelkästään naiset ole avuttomia. On meitä miehiä yhtä tumpeloita kanssa. Sen takia sitä sitten sinkkuna ollaankin vuosi kausia, kun ei alotteita uskalleta tehdä, minkään sorttisia.

        Tottahan tuokin, itse en jaksanut tuolle kyseiselle naiselle enää käydä juttelemassa, koska nainen vaikutti siltä, että ei kiinnostanut kun kerta parilla sanaa vastasi ja ei edes katsekontaktia ottanut, tai sitten oli todella hermostunut jos tykkäsi niin paljon ja ujosteli tulla itse juttelemaan, no se on jo mennyttä se.

        Silmäpeliä jatkoi pari viikkoa vielä sen jälkeen, ennen kuin koronan takia sitten suljettiin sekin paikka missä näimme ja enää ei ole mulla asiaa sinne, ei varmaan ole nainenkaan enää siellä.


    • Anonyymi

      Kannattaa olla varovainen. Ainakin jos kyseessä vanhempi mies. Sellaiset yleensä ukkomiehiä. Silloin kannattaa oitis laittaa pakki päälle.

    • Anonyymi

      Aina voi stalkata, ja saada tietoja... Mutta on myös suorempi tapa ja käydä kysymässä, esittäytymässä. Se vaatii pokkaa, mutta on palkitsevampaa. Jos toinen tuumaa siitä että painu hittoon, niin sen jälkeen tyypin voikin unohtaa.

    • Anonyymi

      Mulla on ihan sama tilanne, mutta olen ajatellut, että rekkarin selvittäminen on liian creepyä. Toivon, että edetään siihen, että kuulen hänen nimensä häneltä itseltään :)

      Kaikki miehet, jotka toivoo olevansa ap:n tai jonkun muun ketjun naisen kiinnostuksen kohde, heitelkääpä kysymyksiä! Vastaan kyllä tai ei. Mua ei haittaa, jos mun salimies tunnistaa mut, hän toivottavasti tietää jo, että olen kiinnostunut. Mutta ulkopuoliset ei saa tunnistaa, joten heitä fiksuja kysymyksiä! :)

      • Anonyymi

        Vaalea vai tumma, varattu vai sinkku?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaalea vai tumma, varattu vai sinkku?

        Kyllä, ei, ei, kyllä (kai?)


      • Anonyymi

        017?


      • Anonyymi

        Trikoot aina? Crosstrainer vai juoksumatto?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        017?

        Ei.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Trikoot aina? Crosstrainer vai juoksumatto?

        Joo, joo ja ei.


    • Hildamummo

      Mummo on nyt vähän enemmän huolissaan sinun kuntoiluohjelmasi toteutuksesta kuin miehen henkilöllisyydestä. Koita pysytellä asiassa, salilla kuntoillaan ja miehille myös annetaan rauha kuntoilla.
      Semmoinen perinteinen nykynuorison käyttämä peruskysymys on kuulemma aika hyvä. Enhän minä tämmöisiä itse tietenkään, mutta teinit on kertonu että ihan vaan "pantaisko" kuulemma toimii hyvin. Kokeile sitä
      Tämä mummo onneksi tietää mitä salilla tekee: kuntoilee :) On siellä varmaan miehiäki, en ole niin aatellu. Ja yleensä unohtuu lukulasit päähän niin silloin en erota miestä kuntopyörästä eikä sillä niin väliäkään. Saman verran kiinnostavat kumpikin

    • Tämä voi jakaa kansaa mutta itseäni ainakin ärsyttää kunnolla kun joku häiritsee treeniä. Taannoin just eräs nainen alkoi vilkuilemaan ja yritti päästä juttusille jatkuvasti. En ole siellä sitä varten että naiset saisi tulla juttelemaan. Sanon sille kyllä seuraavaksi ei niin selvästi että toivottavasti muistaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      281
      10391
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      245
      6036
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      173
      5454
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      112
      5119
    5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      19
      3335
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      9
      2744
    7. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      214
      2652
    8. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      20
      2499
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2354
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      382
      2257
    Aihe