Litteä maa, Reptiliaanit, NWO, Illuminati, HAARP ja muut

Anonyymi

17

107

    Vastaukset 17

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hienoa! Sinne nyt kaikki flättärit.

    • Minä hieman ujosti täältä siis vain kurkistelen koska olen toiminut Pietarin trolli- tehtaan johtajana. Nyt sain siirron Pohjoismaihin kohdistuvan propakanda- yksikön päälliköksi. Toimipisteeni sain valita. Tällä hetkellä se on Sevastopolissa missä on tummat ja ihanat naiset sekä kelitkin suosivat.

      Epäonnistuimme surkeasti kun yritimme vaikuttaa USA:n presidentin vaaleihin.
      Mr. Putin siitä hieman ärähti mutta rauhoittui kun kuuli tuosta massiivisesta vaalien väärennöksistä. Saimme siis pitää päämme.

    • Kiitos linkistä. Tuollahan esiintyi vaarallisia pallomaa häiriköitä jotka suunnittelivat ainakin pilan asteella kristillisyyden hävittämistä maailmasta.

      Linkkasin heille tämän hyvän vapauttava totuus videon jossa kerrotaan miten harhaisesta pallomaa kultista vapaudutaan ymmärtämään maan litteys ja sitä kautta opimme ymmärtämään että Jumala on luonut tämän litteänmaan meidän asuttavaksi.

      Pallomaa, avaruussadut, kuussakäynnit, evoluutio, jne on kaikki pelkkää ateististen pallopää tiedemiesten höpötystä luoja Jumalan olemassaolon piilottamiseksi.

      https://www.youtube.com/watch?v=CxNlOl7XCaI

      • Komppaan hra Delfineä.

        Palloteoria on luotu siksi että ihmiset tuntisivat itsensä muurahaisen kusta pienemmiksi olioiksi maailmankaikkeudessa.

        Jos ihmiset luopuisivat tuosta valheellisesta ajattelusta niin jäljelle jäisi ainoastaan usko älykkääseen suunnitteluun.

        Tällöin maailman mahtimiehet ja johtajat menettäisivät vaikutusvaltansa ja näkisimme heidät ainoastaan paskalla istuvina ääliöinä.


      • Anonyymi

        Mitäpä jos kristillisyys on se salaliitto ?


    • Anonyymi

      Aloittaja halusi, etteivät trollaajat osallistuisi. Kuinkas kävikään? Vain ja ainoastaan trollit vastasivat. Mitä opimme? Emme mitään. Asiallista keskustelua suuren yhteisön kesken ei ole ilman näsäviisaiden minäminä ihmisten väliin huutelua.

      • Anonyymi

        Huomasitko muuten että muut kommentoi aloituksen aihetta. Sinä itse keskityt vaan muiden keskustelijoiden mollaamiseen.


    • Kyllä. Pitää paikkansa että on repriliaaneja ja muitakin avaruusolentoja. Täysin totta on, uskokaa tai älkää.

    • Anonyymi

      Kannattiko julkaista linkkiä täällä? Saitte vaan palstan flättäri trollit trollaamaan keskusteluunne.

      Nyt ette enää keskustele salaliitoista, vaan väittelette ja intätte flättäreiden kanssa jatkossa.

      • Pallomaa- salaliittotrollit ovat kivoja.

        Heillä ei ole aavistustakaan litteän Maan teorian perusteista eivätkä niihin edes halua tutustua.
        Kuitenkin röyhistelevät rintoihinsa ja kuvittelevat olevansa oikeassa. Perusteita väittämiinsä ei ole muita kuin se että näin sitä väitetään... :-)


      • Anonyymi
        ViktorAtaman kirjoitti:

        Pallomaa- salaliittotrollit ovat kivoja.

        Heillä ei ole aavistustakaan litteän Maan teorian perusteista eivätkä niihin edes halua tutustua.
        Kuitenkin röyhistelevät rintoihinsa ja kuvittelevat olevansa oikeassa. Perusteita väittämiinsä ei ole muita kuin se että näin sitä väitetään... :-)

        Olet tapasi mukaan väärässä.

        Olen tutustunut kattavasti Litteän Maan teoriaan, ja mitä taivaalla pitäisi nähdä asuinpaikassani mikäli Maa olisi litteä.

        Kuitenkin jokainen päivä näen paljain silmin taivaalla asioita joiden pitäisi olla eri tavalla mikäli olisimme litteässä. Sen takia on mahdoton uskoa Litteään Maahan.

        Rajojen auettua matkalaisille olet tervetullut tutustumaan asiaan ihan itse.


    • Anonyymi

      red alert is here, says danielle, c.ward and s.parkes

    • Cqd cqd SOS SOS This IS flat earth signal cqd cqd SOS SOS i am hospital

      • Anonyymi

        Jaa että olet ihan sairaala tällä kertaa?

        Vai unohtuiko lauseesta kenties yksi pieni sana?

        Ensin unohtui yksi pieni rokotus pari kertaa, ja nyt oot sairaalassa.

        Kannattiko?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      649
      1394
    2. 112
      1325
    3. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      198
      909
    4. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      324
      860
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      227
      796
    6. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      58
      713
    7. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      175
      671
    8. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      232
      667
    9. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      620
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      21
      581
    Aihe