miltä tuntuu perseeseen vetäminen? sattuuko? onko joku nainen joskus saanut sillä tavalla orgasmin? entä jos käyttää liukkaria niin lentääkö paska sen jälkeen :D poikaystäväni haluaisi vetää mua perseeseen, kiinnostais kokeilla mutta haluaisin ensin kuulla muitten kokemuksia. ja miksi miehiä yleensäkkään kiinnostaa vetää perseeseen.. melkeinpä järestään kakki haluaa..
miltä tuntuu?
no name
2910093
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
En oo ikään tavannut yhtään miestä joka haluis vetää perseeseen. Ilmeisesti liikun vallan eri piireissä. Kenties niissä paremmissa.
Pojat joiden kanssa olet liikkunut eivät ole uskaltaneet vaan pyytää, ujoja kun ovat olleet. Väitän, että suurin osa MIEHISTÄ diggaa vetää tyttöjä peppuun.
Taidan sitten siirtyä naissukupuoleen, koska en todellakaan halua miestä, jonka fantasiana on peppuseksi. En usko, että suurin osa miehistä sellaista haluaa. Sehän on likaista ja alentavaa. Miten joku voi haluta painaa värkkinsä kakkareikään. Luulisin, että tällainen mies on piilohomo ja minä ainakin haluan naisesta välittävän miehen.
olet tällä palstalla jos anaaliseksi ei jollain lailla kiinnosta ?
Liikut porin piruissa, niitä kiinnostaa kaikki muu outo asia.
Olen antanut sekä saanut kalua peppuun ja kummallakin kertaa oon aina saanu mahtavat orgasmit!!!Mikään ei ole niin seksy kuin tiukka naisen peppu!! luulen että monet miehet on samaa mieltä.Olen myös saanut toiselta kundilta kalua peppuuni ja kun sitä liukastetta on tarpeeksi niinn...tuntuu hyvältä!!!Muista en tiedä mutta omien kokemusten perusteella peppuseksi on kivaa ja siitä saa tosi hyvän orgasmin
morjes matti
Tästä huomaat, että peppuseksi on homoille. Toikin edellinen on harrastanut seksiä miehen kanssa. Ei kukaan normaali mies halua peppuseksiä.
ei peppuseksi mun mielestä oo pelkkää homojen hommaa.. kyllä mä sitä voisin kokeilla..
on se kumma kuinka ahdistunutta porukkaa täällä on..Nämä joiden mielestä peppuseksi on homojen hommaa niin ovat todennäköisesti yrittäneet sitä mutta epäonnistuneet ( pitää olla kunnon seisokki että onnistuu) tai sitten eivät uskalla kokeilla.Nykymaailam on niin sairas (pedofiilit yms) että jos nyt harrastat peppuseksiä naisen tai miehen kanssa niin luulen kyllä että se ei hirveä synti ole!!!Silloin kuin kaksi aikuista ihmistä haluavat harrastaa keskenään jotain muuta sekstailu kuin perinteinen nainen alla mies päällä hommailua niin se on OK.
vielä jos tekee itte ja saa samanaikaisesti hyvä trio
kyllä siitä rupee tykkäämään kolmannen jälkeen toivoo vaan suurempaa
kokeile voit oppia nauttimaan varsinkin vaimosi katsellessa
eihän opetus lapsillakaan ollut vaimoja
Monesti kysytään mikä siinä pepussa viehättää.. no se on tietenkin se koko näkö ja iso pyöreä muoto. Ei minuakaan hyvita panna peppuun semmoista kellä on lättäpeppu tai pieni. Ulkonäkö... ja tottakai tuntuu hyvältä. ah!
MIELETTÖMÄN HYVÄLTÄ!! Ensimmäisillä kerroilla sattui vähän, mutta kun oli taitava ja kärsivällinen kumppani, niin voi pojat :) Saan parhaimman orgasmin peppuseksistä, siinä touhutessa todella tuntuu et menee taju. Haluan saada peppuseksiä usein ja suosittelen ehdottomasti sinullekin, että kokeilet, sittenhän tiedät.
Jep, jep. Pitkään vastustin kyseistä hommaa. Mutta sitten kun pari harjotuskertaa oli mennyt äheltäessä niin voi luoja miltä se tuntui!Ihanalta, ja mitkä orkut ...ou jeeeah! Nykyään ukko haluais enemmän pimpsaan mutta mua jotenkin sattuu sinne ja se tuntuu epämukavalta niin vaadin munan perseeseen!
Olisi upeaa tavata nainen, joka vaatii työntymään peppuun. Kiihottava ajatus.
ja miksei myös miehille ja naisille ihanuutta
hyvää haluu aina lisää myös mies joskus haluu jotain sisäänsä onko sauvaa
Tuntuu näiti juttuja luettuni, että otsikko on väärin. Päällä pitäisi lukea: Homojen paratiisi.
upp
pyydä miestä ensin itte ottamaan peppuun tietää miltä se tuntuu ja oppii olemaan varovainsen rauhallinen sekä liukkarin tarpeen
Yksikään+nainen+ei+orkkua+saa+persepanossa+paitsi+jos+pillua/klitorista+kiihottaa+samaan+aikaan+jolloin+se+orkku+johtuu+vain+siitä+p/k+kiihottamisesta+eikä+perseestä.+Ihan+100%+perseeseen+ihastuneiden+piilohomo+ukkojen+vastauksia+kaikki+nuo+joissa+"nainen"+väittää+saaneensa+persesexistä+nautintoa+eli+valhetta+ovat.+
On+jo+anatomian+kannalta+mahdotonta+että+naisesta+persesexi+tuntuisi+hyvältä.+Miehillä+on+eri+juttu+eturauhasen+takia.
Homot+jatkakoon+valehtelemista+mutta+siitä+jää+kiinni+ja+naiset+eivät+persesexistä+saa+mitään+hyvää,+mutta+kärsimystä+kylläkin.+Sairasta+touhua+eikä+persereikää+ole+tarkoitettu+muutenkaan+sexin+harrastamiseen.
Tässä taas nähdään asioista mitään tietämätön perusseksin puolestapuhuja. Ethän harrasta myöskään suuseksiä? Suu on tarkoitettu vain syömiseen, eikä vehkeiden imailuun. Harrastathan vain ja ainoastaan emätinyhdyntää ja siinä sivussa haukut kaikki anaaliseksistä nauttivat yksilöt homoiksi ja valehtelijoiksi?
tiedät anatomiasta paljon kun sanot ettei naisella ole eturauhasta oletko tutkinut
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://7122333.com/H/tF4K 👈
yks nainen sanoi että jos haluan peppua pitää mun ensin kokeilla miltä se tuntuu haki vibransa ja nai mua peppuun sitten sain anaalia opin hitaan nopeuden tärkeyden
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://6833444.com/H/U8sm 👈