😊🪣🔨 päivän puuhat alkaa olla pulkassa 🛷 vielä ehtii saunaan pesulle 🚿 ennenkuin tulee pimeää. Sitten joku hyvä leffa ja nukkumaan 😴. Tykkään leffoista, joissa on onnellinen loppu. Niinkuin vaikkapa You've Got Mail, jossa Meg ja Tom lopussa kohtaavat toisensa puistossa sähköpostien lähettelyn jälkeen. Niisk 🥲
You've Got Mail - Ending Scene
https://youtu.be/55oQA4cwd6M
No nyt on kylmää ja harmaata
6
51
Vastaukset
- Anonyymi
Arvasinkin et omit tonkin.
Oli joskus mun linkkaama tuokin ja hyökkösit syytteleen ukkos kanssa salasuhteessa olosta sähköpostiviestein
Pikkasen seko muija jollain ukolla. Näkee ukkonsa pettämäs joka paikas
HuhhuijaaMiten tuota leffaa voi joku omia? Eiköhän tuota leffaa ole katsoneet miljoonat ihmiset. Minulla ei ole ollut ukkoa edes sinä aikana kun suomi24 on ollut olemassa, niin miten olisin voinut täällä ketään ukostani käydä moittimassa.
Täällä palstaa lukee ja kirjoittaa tuhannet ihmiset ympäri Suomea Helsingistä Lappiin. Jos sinulke on joku kirjoittanut jotakin töykeää niin ei tarvi syytellä siitä siihen osattomia jälkikäteen. Vastaat sille kiusaajalle sillä hetkellä kun se tapahtuu.lounas.ajatus kirjoitti:
Miten tuota leffaa voi joku omia? Eiköhän tuota leffaa ole katsoneet miljoonat ihmiset. Minulla ei ole ollut ukkoa edes sinä aikana kun suomi24 on ollut olemassa, niin miten olisin voinut täällä ketään ukostani käydä moittimassa.
Täällä palstaa lukee ja kirjoittaa tuhannet ihmiset ympäri Suomea Helsingistä Lappiin. Jos sinulke on joku kirjoittanut jotakin töykeää niin ei tarvi syytellä siitä siihen osattomia jälkikäteen. Vastaat sille kiusaajalle sillä hetkellä kun se tapahtuu.Lisään vuelä, että profiilinimeäni klikkaamalla näkyy kaikki tekstit mitä olen kirjoittanut. Et löydä niistä yhtään mustasukkaista viestiä.
Tämä rekisteröidyn profiilin käyttö on siitä näppärää, että paitsi omia kirjoituksiani niin lukijoidrn kommentitkin jäävät tallelle myöhempää tarkastelua varten.- Anonyymi
lounas.ajatus kirjoitti:
Lisään vuelä, että profiilinimeäni klikkaamalla näkyy kaikki tekstit mitä olen kirjoittanut. Et löydä niistä yhtään mustasukkaista viestiä.
Tämä rekisteröidyn profiilin käyttö on siitä näppärää, että paitsi omia kirjoituksiani niin lukijoidrn kommentitkin jäävät tallelle myöhempää tarkastelua varten.Mutta sulla onkin useampi nicci joita et tunnusta omaksesi mutta ne on sun
Anonyymi kirjoitti:
Mutta sulla onkin useampi nicci joita et tunnusta omaksesi mutta ne on sun
Laitappas luetellen kaikki nikit joita luulet omikseni! Minulla on vain tämä yksi rekattu nikki. Eikä minulla ole syytä pitää useampia, koska en näe mitään mieltä jankkaamisessa kaltaistesi kanssa. Sellainen turha puuha ei edistä minun asiaani mitenkään.
Jos et ole sattunut huomaamaan, on palstalta hävinnyt rekatut nikit asiattomien kommenttien takia.
Acrylic scratch remover ei valitettavasti tepsi naamaan, mutta sillä saa siloteltua mökkitiellä naarmuttuneet etuvalojen umpiot. Toimivuus tarkistettu veljeltä. Kaikkien ei tarvi noita teknisiä hommia osata 👍😍
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1384890
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413263- 2423039
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442608- 361794
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?271585Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411546- 161447
- 231427
- 241337