Joku Lempoparkki kuulemma

Anonyymi

On rauhaton ja vaarallinen paikka viedä autonsa parkkiin jos käy ostoksilla vaikka ALKOSSA tai S-Marketissa. Pitääkö tällaiset huhut paikkaansa? .

6

685

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onhan siinä ihan vieressäkin parkkipaikat, kuka nyt Lempoon auton veisi ja kävelisi satoja metrejä kymmenen metrin sijaan?
      Onhan Lempossa ollut ilkivaltaa, mutta missä ei nykyään. Kyllä kakarat on nykyään niin fiksuja ja ahkeria.

    • Anonyymi

      En tiiä mikä on Lempoparkki (lempo soikoon) mutta juuri muutama päivä sitten olin parkissa siinä S-marketin pihassa ja seurasin, kuinka joku oli parkkeerannut koslansa siihen, viinipullo oli maassa auton takana ja äijä hillui sinä selvästikin pöhnässä ja piti hauskaa itsensä kanssa. Keskellä päivää.

      • Anonyymi

        Samaa kattelin itsekin, kaksi noita oli.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Samaa kattelin itsekin, kaksi noita oli.

        Silloin pitää soittaa 112 poliisi paikalla jos epäilee rattijuopumusta tai voit olla syyllinen rikollisen suojelusta. Tai kadut kun et soittanut ja sama porukka tappoi yliajolla ihmisen .


    • Anonyymi

      Sivistyneet ja hintatietoiset käy Lidlissä.

      • Anonyymi

        Bonus ja parkkisakko kaupanpäälle S- parkissa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10974
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5240
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2453
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2143
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1721
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1574
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1251
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1186
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      892
    Aihe