Kilipailu.

Anonyymi

Tuotanuinnii semmonen arvattava ois ja oikein veikannu päässöö illalliselle minun kanssa. Kysymys kuulluu Mikä se on minun suosikki annos?

a. Halal-döner ranskiksilla ja isot falavel-pyörykät
b. Iskander halal tupla juustolla ja jäläkkäriks kepaprulla
c, Yildiz alanya-special riisipedillä wolltipojan kottiin tuomana
d. Matin onkima nahkiainen

Kaikki nämä annokset isona ja tulisena.
Arvata suapi seuraavaan puoluekokkoukseen asti

10

1094

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kalal

    • Anonyymi

      Vaikee mutta osallustun kilpailuun veikkaamalla A

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Kuvan henkilö on kiirehtimässä pyytämään anteeksi turvapaikanhakijoilta, kun de wit heitteli niiden pyhää kirjaa.


    • Anonyymi

      Tuotanuinnii semmonen uhka on kohannu Suomea että jos nuo Afrikan wolttipojat rupiaa lakkoon niin sitä kuollaan sitten näläkkään. Yhtä lailla uhkakuva on jos alakkaavat tekemmään kuuen tunnin työpäivää, jääpi döönerit tulematta ja ite haettava. Tuotanuinnii kannatan ehottomasti että työvoiimaa tuuaan rakkaasseen kotimaahan

    • Anonyymi

      Tuotanuinnii maltillise vettäytyy joulun viettoo tästä hetkestä alakaen. Mutta mikäli tilanne vaatii, mikäli joku alakkaa heitellä turvapaikanhakijoille pyhiä kirjoja tai muulla tavalla loukkaa irakin poikien tuntteita niin sillon kannikat vaan paukahtelloo kun lähettään liikkeelle.

    • Anonyymi

      Onko äänestys jo päättyny?

    • Anonyymi

      tuotanuinnii oikia vastaus oli döner tupalana ja halalina, siihen paljon sitä talon valakiaan kastiketta. Turvapaikanhakijat sanovat että on pyhistä pusseita roiskastu siihen piäle niin ilimankos on niin maistuvaista että uus annos tilattava. Keijo kehu myö että tykkevvää

    • Anonyymi

      Eikö edes kesällä maistu grillimakkara? Niitäkin saa varmaan jo halal teurastetusta lihasta.

      • Anonyymi

        Valitsivat aiemmin kebabin perinneruoakseen, siksi tykittävät nyt sillä joka välissä. ja huom! tuossa porukassa on ainakin yksi tosi ahkera mättäjä.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olisko jo aika?

      Voisitko jo viimein puhua tai avata edes yhteydet sen mahdollistamiseksi.
      Ikävä
      103
      1233
    2. Kuin moni sun

      Perään on jäänyt itkemään?
      Ikävä
      82
      702
    3. Miten uimaportaat voivat maksaa 250 000 euroa?

      Ei mitenkään, jokainen täysjärkinen sen tietää. Ei se ihme ettei verovarat riitä. https://www.is.fi/taloussanomat/art-2
      Maailman menoa
      118
      643
    4. Rakas, ihana rakkain elämäni rakkaus

      Minäkin tarvisin ne sanat sinulta. Tosin annat sen tunteen läsnäolollasi.. jos vain me vielä nähdään.. pelkään sitä maai
      Ikävä
      35
      619
    5. Hyvä tietää

      Onko jotain, mitä hänen olisi hyvä tietää?
      Ikävä
      48
      608
    6. Mikä oli suurin

      Ongelma välillämme?
      Ikävä
      80
      594
    7. Jussi kutsuisi eduskunnan koolle, jos joku pyytäisi

      Eikös oppositio ole huudellut eduskuntaa koolle jo monta viikkoa? "– En ole saanut siihen liittyvää pyyntöä tai toivett
      Maailman menoa
      101
      590
    8. Hei gaggelibylly ootko valmis?

      Tuun kohta hakee sut ratsullani miesprinsessa ❤️
      Ikävä
      77
      550
    9. Martinalle onnea

      Kaunis Martina täyttää tänään 44 vuotta! Olkoon syntymäpäivä iloa ja onnea täynnä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      505
    10. Rakastamisesi tarkoitus

      Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki
      Ikävä
      48
      482
    Aihe