Hyvää yötä ja kauniita unia. Toivottavasti nukut hyvin. Toivottavasti sinun päiväsi on huomenna parempi kuin tänään. Sinulle toivon onnea elämässäsi. Toivon onnea jatkoon jo nyt. Kyllä sinä pystyt mihin vaan. Pidän sinusta paljon. Sinä ansaitset olla onnellinen ja ansaitset hyvän upean naisen.
Älä loukkaa itseäsi sitten jatkuvasti ettet joudu saikulle. 🥰
Ihanalle Miehelle
17
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Lisään. Tässä syy miksi täällä kaivataan. Monikaan ei halua tyrkyttää mahdottomille kohteille 😊 Vaikka kuinka ihastuisi toiseen ihmiseen, ei se meinaa aina pariutumista vaikka tottakai se voi olla joskus myös mielessä. Ja himoa voi toiseen olla. Yksipuolisestikin myös. Se kuuluu ihmisen elämään haloo. Ei sille aina tarvitse tehdä mitään. Jos kyseisellä miehellä jo joku onkin, toivotan onnea. Jos ei ole, toivotan onnea etsintään. Jos ei halua, toivotan onnea itsenäiseen elämään.
T. Aloittaja - Anonyymi
Onnea jatkoon myös👍
- Anonyymi
Aloitus on hieman teennäinen. Liikaa toivotusta ja hohkaamista. 2/5 vain.
- Anonyymi
No anteeksi, jos toivottelen. Emme näe enää kauhean kauaa ja sitten tiet todennäköisesti erkanevat.
- Anonyymi
Onnea sullekin 😝
- Anonyymi
Niin, aika kehnoksi välilliseksi motivaatiokirjeeksi mieheltä itselleen tätä luonnehtisin ja saattaisin mennä rivienvälien tulkinnassa jopa niin pitkälle, että ounastelin, että päin helvettiä menee ja tulee menemään hänellä
- Anonyymi
kirjoitettu on.Jeesus Kristus on tie, totuus ja elämä
rauhallista, Jeesuksen veristä turvallista illanjatkua
https://www.youtube.com/watch?v=-RUpJ1vu-5U- Anonyymi
Aamen! Veljet ja siskot, yhtykäämme lauluun, Haaalluuujaaa!
- Anonyymi
En toivota samaa
- Anonyymi
Oletpa tympeä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oletpa tympeä
Hän on perusmulkku suonenjoelta. Ei häntä kiinnosta. Mikään.
- Anonyymi
Minä toivotan silti ja vielä kahta kovemmin.
- Anonyymi
Eilen olin loukkaantunut krapulan takii, tänään on varmasti parempi päivä. Hyvää yötä.
- Anonyymi
Jaa se oli maanantaigänät vedetty 😄
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jaa se oli maanantaigänät vedetty 😄
Tänään on keskiviikko.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tänään on keskiviikko.
Joskus vedellessä parista yöstä tuleekin yksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joskus vedellessä parista yöstä tuleekin yksi.
Näin on, viime lauantai oli pisin moneen vuoteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2193190Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3132791Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751808Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e551715Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?451585- 1221376
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,111322Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171270Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4281266- 1051259