En lopeta ikininä taistelemasta persusuomalaisen Suomen puolesta, en ikinä sini-risti lipun ja huriganesin puolesta. Luaan teille että me otetaan suomi takas jo TÄNÄN VUODEN PUOLELLA sitten alkaa MASSA KARKOITUKSET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puolustan isämmaata vaikka psykoosissa
Anonyymi
5
50
Vastaukset
- Anonyymi
Psykoosi onkin osuva kuvaus Persujen mielentilasta.
Persut ei ainakaan tällä palstalla ole ongelma psykoosiensa kanssa, no - siitä sitten sen enempää, kohta alkaa taas antipersun "psykoosivapaa" paskanheitto puskista.
- Anonyymi
Kauan eläköön perussuomalaisuus ja suomalaisuuden aate. Olemme viimeisiä, ketä enää kiinnostaa oma, Suomi niminen maa.
- Anonyymi
Se on paha homma puolustaa Suomea haamuja vastaan. Ei ne kuole ampumalla eikä vasarallakaan, vaan ne yritettävä pyydystää säkkiin.
- Anonyymi
Opettelehan ensin kirjoittamaan Suomea.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2073576Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen133326Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä722532Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92165Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling462019Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.61888Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue401708- 901581
- 721153
- 741130