Bluefinance

Anonyymi

Tää laina firman hyvin epäilyttävä ja valehtelevat että maksu ei ole kirjautunut heille vaikka maksanut viime viikon pe ja nyt jo keskiviikko klo 21:00 eikä ole vieläkään 300€ lainani heiltä kirjautunut suoritetuksi. Maksaminen lasku oli siis viimeinen erä tästä lainasta ja sen summa oli 2004.20€ maksoin samana päivänä 3.9.2021 muita lainojen eriä heille kirjautuvat heille jo lauantaina yöllä mutta tämä ei vaikka maksettu samaan aikaan kaikki. Järjestelmissä muka vikaa. Täyttä kusetusta koko firma. Jos ei ala laina kirjautumaan suoritetuksi niin otan varmasti yhteyttä poliisiin. Älkää ottako lainaa bluefinancelta.

2

164

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huvittava tämä firma, 2 vippiä joskus pari vuotta sitten tuli otettua.
      Kummatkin jäi maksamatta ja kappas hävisivät johonkin.
      Nyt kolmas joka on nyt alkuvuodesta otettu näyttää kuitenkin menneen perintätoimistolle asti

    • Anonyymi

      Joteskin peloitavia tuollaiset lainarahojen tarjoojat josta seuraava askel alaspäin melkein jo verrattavissa huumebisnes hessuihi, elikkäs kerran mukaan lähtenyt tekee elinikäisen verellä kirjoitettuja sopimuksen joka irti sanoutuu haudassa.

      Minullekin tuli kerran aikaa aikaa sitten pitkästä aikaa ensimmäinen oikea tili ja siitä viikko bluefinansen kirje hoitamattomista lainoistani. Ryhdyin kiivaaseen taisteluun ja sain oikeutta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      430
      899
    2. 56
      569
    3. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      157
      550
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      51
      535
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      164
      517
    6. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      216
      485
    7. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      436
    8. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      90
      424
    9. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      63
      418
    10. Se siitä sitten

      Hyvin lyhyt oli loppuelämä, kun ei suhde ehtinyt edes alkaa ennen, kuin päätit lopettaa. Nauti olostasi sitten.
      Ikävä
      22
      410
    Aihe