Laadukkaat sähköseksi välineet??

Anonyymi

Moikka.

Olen sähköseksistä kiinnostunut nainen.

Ja olen yrittänyt selvitellä mitkä sähköseksi vimpaimet olisivat hyviä ja laadukkaita. On selvää, että hyvät ovat hiukan hintavampia. Minua ei hinta haittaa, jos välineet ovat laadukkaita ja pitkäikäisiä.

Tarvitsisin apuja laadukkaiden välineiden löytämiseen. Laite saisi olla sellainen mihin saisi kytkettyä useamman laitteen esim elektrodisauvan ja lätkät tai lätkät ja anustapin.

Haluaisin myös portaattoman säätömahdollisuuden.

Mitä suosittelette?

7

1496

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Sähkökärpäslätkä on mahtava väline ja sitä kehtaa pitää esilläkin kotona vaikka kävisi joku kylässä.

      Eli patukka vaan verkon päälle niin että välissä on arkki wc-paperia ja sitten nappi pohjaan. Kalu sätkii kohta kuin ahven kuivalla maalla ja alle 20 sekunnissa lentää mälli ihan älyttömällä paineella.

      Ei ole kallis, tokmannilta ostin oman ja taisi noin 5 euroa kustantaa.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Noista seksilelukategorian laitteista ei tietoa, mutta kannattaisi ehkä hommata jokin kaksitoiminen TENS / EMS-laite, johon sitten voi liittää erilaisia tarvitsemiaan / haluamiaan laitteita, vaikka laitteeseen soveltuvan pepputapin, joka on tarkoitettu eturauhaselle ja / tai miehille joilla pissan pidätysongelmia.

      4-kanavainen voisi olla kiinnostavin, sillä siinä toimii vaikka neljä lappuparia ja jos hierontaa haluaa, niin saa samaan aikaan vaikka kamolemmat reidet työn alle kuten urheilijoilla, jotka ko. laitteita käyttävät.

      Tuossa yksi ketju aiheesta:

      - https://keskustelu.suomi24.fi/t/16840798/tens-ems-elektro-eturauhasen-hoitoon

      ps. Itse olisin hyvin varovainen noiden laitteiden seksilelukäytössä ja varsinkin sen suhteen mitä ohjelmia ja millä voimakkuudella käyttää.

      Eräs oli saanut kivuliaan hermoratavamman penikseensä (ilmeisesti pysyvän), joka oireili erityisesti terskan seudussa suunnilleen jatkuvina viheliäisinä hermoratakipuina. Tilanne oli kysymyksenä yhdellä ulkolaisella lääkäripalstalla.

      Ihmisen hermostorakenne on herkkä kokonaisuus.

      • Anonyymi

        Minulle tuli tens laitteesta verenkiertohäiriöt ja syön nyt lääkkeitä siihen. En suosittele leikkimään terveydellä.


    • Anonyymi

      TENS / EMS-laittte ovat lääketieteellisesti käytetty mm. kuntoutuksessa ja kivunhoidossa, sekä ammattiueheilijoiden piirissä lihashoidossa.

      Olisi kiinnostava tietää miten niitä voi väärinkäyttää ja aiheuttaa itselleen vernekiertohäirön ja minne kehossaan.

    • Anonyymi

      Nuo satasen laitteet eivät ole kovin monipuolisia eikä niissä ole paljoa eri säätöjä. Estim tai Electrastim ovat oikeita välineitä eroottiseen touhuun. Kärpäslätkä lähinnä naurattaa minua. Sitäpaitsi aloittaja oli nainen.

    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      42
      2742
    2. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      343
      2474
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      35
      2154
    4. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      47
      1906
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      24
      1685
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1589
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      44
      1470
    8. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1429
    9. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      139
      1385
    10. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1176
    Aihe