Enkä tosiaan tiedä ootko sinkku tällä hetkellä, mutta rakastan silti. Mukavaa päivää rakkaudelleni.
Rakastan sua mies
Anonyymi
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Voisiko joku tehdä tästä rikosilmoituksen? Minä siis rakastan miestä, enkä tiedä onko hän varattu. Tehkää nyt. Kerjään sitä. Näkisin hänet pitkästä aikaa oikeuskäsittelyssä. Voi tehkää tehkää tehkää. Minähän kutsun ehkä varattua miestä rakkaaksi. kultamuru ihana täydellinen mies niin sexy aaah t. ap
Tämä on niin huonoa provoamista, että epäilemättä saat jonkun tai jopa erään tähän mukaan, sillä sellaisen havainnon olen tehnyt, että mitä uskomattomampia kirjoitus, niin sen uskomattomimmat vastaukset. Sieltä rivienvälistä sinä tämän kimmokkeen saitkin.
Kuulostaa edellinen todellakin teatterilta .
Hyväähän se oli kun siihen tuli kaksi kommenttia. Tuo oli vattuilua yhdelle tyhmälle naiselle täällä. Mutta totta silti. En tiedä onko mies varattu vai ei ja kaipaan sitä täällä hurjasti silti. Haukkukaa, raivotkaa, mustamaalatkaa. Olen immarreltu kun olen muutamalle palstanaiselle niin tärkeä. Kadehtisitte varmaan tosielämässäkin mua. :)
Kiusaaja se on tuo ap. Tietää etton häviöllä muissa oikeus prosesseissa, paljon tehnyt pahoja asioita, nyt kiusaa täällä tuon miehen vaimoa, ett hän mukamas te kaipaa sitä hänen miestä ja ollut sen miehen kaa vaikka missä ja tehnyt vaikka mitä! Täytyy sanoo, ett on pakkomielteinen, ei varmaan syö lääkkeitä. On kateellinen, itsellä paljon ongelmia jo ulkonäönkin vuoksi, on Alko ongelmia, tietäneekö itsekkään kumpi on mieskö vai nainen? Luulee, ettei ihmiset tiedä.
Hyvin sinä kyllä tiedät, ett hän on varattu! Etkä asu edes kaukana. Psykoosissa huudat ja pakkomielteessä, olet vaarallinen tuota naista kohtaan. Nyt tulee totuus sinusta ap.
Vankiloissa on paljon miesrakkautta.
Toivottavasti pian pääset sinne! Olis rauha maassa ja ihmisillä hyvä tahto. 🙂
Sehän olisi ihmisoikeusrikos muita vankeja kohtaan, jos mieheksiluulija menisi samaan vankilaan. En toivo sitä kohtaloa kenellekään :)
Oliko hieno aloitus tämä kelle miehelle?
Sori, sanat meni sekaisin. Oliko tämä hieno aloitus kelle miehelle?
Oliko hieno kysymys tämä kenelle naiselle?
Naiselle miehelle vai kummalle osapuolelle aloitus tämä oli?
Yhdelle ihanimmalle. Ei se haittaa jos sanat menee sekaisin. Ne ymmärtää silti.
Miehelle. Ei tuo kysyjä ole ap. Tulin vasta nyt.
Onko aloittaja itse sinkku?