Mikä oikeesti on vialla

Anonyymi

Oma mieheni pihtaa minkä ehtii sen suhteen että antaisi mulle seksiä. Viides kuukausi ilman jo niin kyllästynyt tähän. Avauduin asiasta mun hyvälle miespuoliselle ystävälle ja hän Lupasi tehdä mulle hymyn.
Oma mies välttelee kaikkea mikä sais mut vähän edes onnelliseksi.

Hän sano kerran jopa "eti joku joka haluu yhtä paljo kun sinä ja mee sen kans touhuu"

Eli mite te käsitätte tän?
Onko mulla lupa kiksauttaa mun miespuolisen ystävä kans

26

1401

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Juuri noin, anna palaa vaan. Jos omaa miestäsi ei kiinnosta, miksi pilat elämääsi olemalla ilman, jos hän ei sitä kestä, niin sitten mies vaihtoon. Seksuaalisuus määrittelee meitä ihan yhtä paljon kuin muutkin asiat. Meidät vaan opetetaan vaikenemaan siitä, että se on niin tärkeä asia.

    • Anonyymi

      Lupahan tuo oli.

    • Anonyymi

      Mulle myös on puoliso sanonu samoin, joten miten olis? 😉

    • Anonyymi

      Pettää sua toisen naisen/miehen kans ni ei halua sua panna enää

      • Anonyymi

        Ken tietää🤔


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ken tietää🤔

        Eikö se tuollein yleensä mene jos pari suhtee keskellä vaa ei haluu enää panna


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eikö se tuollein yleensä mene jos pari suhtee keskellä vaa ei haluu enää panna

        Se voi olla yksi syy mutta kyllä niitä muitakin syitä voi löytyä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se voi olla yksi syy mutta kyllä niitä muitakin syitä voi löytyä.

        Voiha niitäki olla


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voiha niitäki olla

        Ukko on impotentti


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ken tietää🤔

        Ken on sitten viisas


    • Anonyymi

      Minä käyn hierojan luona sillointällöin, hän saa minut hymyilemään...

    • Anonyymi

      Mistä sellasen löytää?

    • Anonyymi

      Löysin hänet suomi24 sivuilta Nalyk152 nimimerkin takaa treffi sivustolta.

      • Anonyymi

        Mies vai nainen?


    • Anonyymi

      Voi se olla kuten minulla et Viagran voimalla jotenkin meni noin 10v mutta sitten loppu nekin vaikuttamasta.Hän ei ehkä halua myöntää tämmöistä asiaa kun joillekin ottaa luonnolle et ei pystykään.Minä en enää seurustele asian vuoksi ettei tarvitse selitellä kumppanille kun on naisen vaikea tajuta ettei vika ole hänessä.Moni, lääkärit mukaan lukien eivät tahdo uskoa et minulla jo murros iässä oli ongelmaa seisomisen kanssa.

      • Anonyymi

        Mistä muuten johtuu tuo tylsä mulkku keskeisyys ja jumalointi, seksi ei ole pornoa, niin että keskijalka olisi kokoaika krampissa aamusta iltaan yön kautta aamuun. Eikö sen seksin pitäisi olla muuten yhdessä oloa, yhteisiä romanttisia hetkiä meren rannalla nuotion alati muuttuvassa punertavassa loisteessa kahdestaan. Kuunnella maininkien kohinaa rantaan kaukaa ulapalta saapuen, lokkien kirkumista jossakin kaukana, meren suolainen tuoksu, viileä meri tuuli. Katselette yhdessä kun meri vetäytyy mailin päähän jättäen jälkeensä merilevää, muutamia meritähtiä, joitakin simpukan ja kotilon kuoria hiekalle ja soralle. Auringon punainen kehrä sen kadotessa horisonttiin ja sen maalatessa taivaan ja meren punaisen ja oranssin väreillä. Ensimmäisten tähtien syttyessä tummenevalle taivaalle .. Silmänne kohtaavat nuotion loisteessa tanssivien varjojen, on hetki ikuisuuden ..

        Vain sinä ja rakkaasi kahden rannalla meren kuun loisteessa ..


    • Anonyymi

      panemaan oman nähden

    • Anonyymi

      miehen tuttavakaa

      • Anonyymi

        Menkääs nyt pilipali pojat muualle leikkimään


    • Meiilä myös samankaltainen tilanne ja nyt on tullut minullekin mitta täyteen. Eikö meillä ole täysi.oikeus nauttia elämästä ja seksisistä jos mies ei välitä niistä huolta pitää?

      • Anonyymi

        Mistä päin RoosaRva olet?
        Kyselee mies joka samassa tilanteessa...
        Jos vaikka saatas tarpeet kohtaamaan ;)


      • Anonyymi

        Huijari


      • Jos toinen ei voi antaa seksiä, se on ilman eri puheita lupa mennä toisaalle. 🌹👀


    • Anonyymi

      On saanut jostai sukupuoli taudin. Herppes tai muu vastaavan.

    • Anonyymi

      Olen 53-vuotias nainen. Viimeksi sain seksiä mieheltäni helmikuussa (yhdyntä) ja sen jälkeen hän on sormettanut kerran jokunen viikko sitten. Harkitsen vakavasti eroa.

      • Minäkin sain vaimolta helmikuussa ja nyt pikasen lokakuussa.😁Miten voikin olla samat ajatukset,sama ikä.Sama seksin puute.Mutta olen nyt päättänyt tehdä asialle jotain kun en voi elää ilman seksiä.


    Ketjusta on poistettu 71 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1394
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      52
      1326
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      105
      1095
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      120
      1046
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      65
      687
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      167
      655
    7. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      562
    8. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      368
      538
    9. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      505
    10. Valehtelu

      Oletko valehdellut kaivatullesi?
      Ikävä
      71
      483
    Aihe