Mikä oikeesti on vialla

Anonyymi

Oma mieheni pihtaa minkä ehtii sen suhteen että antaisi mulle seksiä. Viides kuukausi ilman jo niin kyllästynyt tähän. Avauduin asiasta mun hyvälle miespuoliselle ystävälle ja hän Lupasi tehdä mulle hymyn.
Oma mies välttelee kaikkea mikä sais mut vähän edes onnelliseksi.

Hän sano kerran jopa "eti joku joka haluu yhtä paljo kun sinä ja mee sen kans touhuu"

Eli mite te käsitätte tän?
Onko mulla lupa kiksauttaa mun miespuolisen ystävä kans

26

1374

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Juuri noin, anna palaa vaan. Jos omaa miestäsi ei kiinnosta, miksi pilat elämääsi olemalla ilman, jos hän ei sitä kestä, niin sitten mies vaihtoon. Seksuaalisuus määrittelee meitä ihan yhtä paljon kuin muutkin asiat. Meidät vaan opetetaan vaikenemaan siitä, että se on niin tärkeä asia.

    • Anonyymi

      Lupahan tuo oli.

    • Anonyymi

      Mulle myös on puoliso sanonu samoin, joten miten olis? 😉

    • Anonyymi

      Pettää sua toisen naisen/miehen kans ni ei halua sua panna enää

      • Anonyymi

        Ken tietää🤔


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ken tietää🤔

        Eikö se tuollein yleensä mene jos pari suhtee keskellä vaa ei haluu enää panna


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eikö se tuollein yleensä mene jos pari suhtee keskellä vaa ei haluu enää panna

        Se voi olla yksi syy mutta kyllä niitä muitakin syitä voi löytyä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se voi olla yksi syy mutta kyllä niitä muitakin syitä voi löytyä.

        Voiha niitäki olla


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Voiha niitäki olla

        Ukko on impotentti


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ken tietää🤔

        Ken on sitten viisas


    • Anonyymi

      Minä käyn hierojan luona sillointällöin, hän saa minut hymyilemään...

    • Anonyymi

      Mistä sellasen löytää?

    • Anonyymi

      Löysin hänet suomi24 sivuilta Nalyk152 nimimerkin takaa treffi sivustolta.

      • Anonyymi

        Mies vai nainen?


    • Anonyymi

      Voi se olla kuten minulla et Viagran voimalla jotenkin meni noin 10v mutta sitten loppu nekin vaikuttamasta.Hän ei ehkä halua myöntää tämmöistä asiaa kun joillekin ottaa luonnolle et ei pystykään.Minä en enää seurustele asian vuoksi ettei tarvitse selitellä kumppanille kun on naisen vaikea tajuta ettei vika ole hänessä.Moni, lääkärit mukaan lukien eivät tahdo uskoa et minulla jo murros iässä oli ongelmaa seisomisen kanssa.

      • Anonyymi

        Mistä muuten johtuu tuo tylsä mulkku keskeisyys ja jumalointi, seksi ei ole pornoa, niin että keskijalka olisi kokoaika krampissa aamusta iltaan yön kautta aamuun. Eikö sen seksin pitäisi olla muuten yhdessä oloa, yhteisiä romanttisia hetkiä meren rannalla nuotion alati muuttuvassa punertavassa loisteessa kahdestaan. Kuunnella maininkien kohinaa rantaan kaukaa ulapalta saapuen, lokkien kirkumista jossakin kaukana, meren suolainen tuoksu, viileä meri tuuli. Katselette yhdessä kun meri vetäytyy mailin päähän jättäen jälkeensä merilevää, muutamia meritähtiä, joitakin simpukan ja kotilon kuoria hiekalle ja soralle. Auringon punainen kehrä sen kadotessa horisonttiin ja sen maalatessa taivaan ja meren punaisen ja oranssin väreillä. Ensimmäisten tähtien syttyessä tummenevalle taivaalle .. Silmänne kohtaavat nuotion loisteessa tanssivien varjojen, on hetki ikuisuuden ..

        Vain sinä ja rakkaasi kahden rannalla meren kuun loisteessa ..


    • Anonyymi

      panemaan oman nähden

    • Anonyymi

      miehen tuttavakaa

      • Anonyymi

        Menkääs nyt pilipali pojat muualle leikkimään


    • Meiilä myös samankaltainen tilanne ja nyt on tullut minullekin mitta täyteen. Eikö meillä ole täysi.oikeus nauttia elämästä ja seksisistä jos mies ei välitä niistä huolta pitää?

      • Anonyymi

        Mistä päin RoosaRva olet?
        Kyselee mies joka samassa tilanteessa...
        Jos vaikka saatas tarpeet kohtaamaan ;)


      • Anonyymi

        Huijari


      • Jos toinen ei voi antaa seksiä, se on ilman eri puheita lupa mennä toisaalle. 🌹👀


    • Anonyymi

      On saanut jostai sukupuoli taudin. Herppes tai muu vastaavan.

    • Anonyymi

      Olen 53-vuotias nainen. Viimeksi sain seksiä mieheltäni helmikuussa (yhdyntä) ja sen jälkeen hän on sormettanut kerran jokunen viikko sitten. Harkitsen vakavasti eroa.

      • Minäkin sain vaimolta helmikuussa ja nyt pikasen lokakuussa.😁Miten voikin olla samat ajatukset,sama ikä.Sama seksin puute.Mutta olen nyt päättänyt tehdä asialle jotain kun en voi elää ilman seksiä.


    Ketjusta on poistettu 71 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      94
      3652
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      46
      3003
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      78
      2507
    4. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2358
    5. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      51
      2321
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      117
      2297
    7. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      20
      2197
    8. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      117
      2188
    9. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2183
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      64
      2040
    Aihe