Taitaa olla miesten lelujen aatelia tuo klassikko, josta on muistaakseni mustakin versio.
Ainakin tuotteen kommenttiosuuden perusteella (toivottavasti ei sponsoroituja) tuon herkkupepun ostaneet ovat olleet todella tyytyväisiä.
- https://www.kaalimato.com/catalog/Fuck Me Silly - Mega Masturbator_p_11825.html
Onko täällä kommentoivilla tuosta kokemusta. Olettaisi, että sen puhtaanapito voi olla hieman työlästä ja tuollainen ei niin huomaamaton "turvaväline" vaatii myös tilaa säilytykseen, eli jos sellaisen tarvitsee jonnekin jemmata kuten yleensä (diskreetouden ja privaatin nimissä), niin hieman haasteellista.
Iso silikonipeppu ;-)
9
1008
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä tuote, mutta kaalimadon hinta taas on ihan pilvissä. Kaikki muukin on siellä kyllä halvempaa.
Ihmeellinen huone myy tuon saman perseen 60 euroa halvemmalla.
https://ihmeellinenhuone.fi/seksilelut/Vaginat/Keinovaginat/fuck-me-silly-mega-masturbator - Anonyymi
https://www.menstoyshub.com/fuck-me-silly-review/
Tuostako kysymys? - Anonyymi
Se nyt vaan on tyhmää maksaa liikaa.
- Anonyymi
Se nyt vaan on tyhmää naida silikonisuolta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se nyt vaan on tyhmää naida silikonisuolta.
Samaa voisi sanoa jokaisesta seksilelusta joten lienet paikalla trollataksesi.
Kaikissa netin puolelta löytyvissä arvosteluissa on tuo sama pulma eli osa arvostelujen antajista, joskus jopa kaikki esillä olevat ovat feikkejä eli peräisin tuotetta myyvältä yritykseltä. Kalliimmissa seksileluissa erityisesti ongelmana se, ettei juuri kukaan ns. normaali ihminen voisi niitä omalla nimellään arvostella saamatta niskaansa ämpärillistä paskaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa voisi sanoa jokaisesta seksilelusta joten lienet paikalla trollataksesi.
Kaikissa netin puolelta löytyvissä arvosteluissa on tuo sama pulma eli osa arvostelujen antajista, joskus jopa kaikki esillä olevat ovat feikkejä eli peräisin tuotetta myyvältä yritykseltä. Kalliimmissa seksileluissa erityisesti ongelmana se, ettei juuri kukaan ns. normaali ihminen voisi niitä omalla nimellään arvostella saamatta niskaansa ämpärillistä paskaa.No, onhan tuosta avauksen herkusta videoitakin mm. hamsterissa. Turvallisempaa vaihteluahan tuo olisi kuin epämääräiset yhden yön jutut, mutta eihän niitä nyt toki ihan suoraan voi toisiinsa verrata.
Mutta noin suuri lelu olisi hieman haastellinen "halinnoida" kun se ei mahdu huomamattomasti pieneen tilaan huilille, mutta ostaahan jotkut rohkeat jopa kokoanisia isoja n. 35 kg:n nukkejakin.
Kuitenkin koronan alettua erilaisten lelujen myynti on kasvanut melko suurilla %-luvuilla kaikkialla länsimaissa, joka on ollut hyvä business alan liikkeille.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 254467
- 1072247
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa981503Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää1721428- 601284
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.561155Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe2041108- 501039
puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo111029Missä Martina miehineen?
Onko tämä v. 2009 Turhin julkkis unohdettu nyt vallan? Mistä nyt tulee rahaa, kun ketään ei kiinnosta? Tähänkö päättyi M193994