Taitaa olla miesten lelujen aatelia tuo klassikko, josta on muistaakseni mustakin versio.
Ainakin tuotteen kommenttiosuuden perusteella (toivottavasti ei sponsoroituja) tuon herkkupepun ostaneet ovat olleet todella tyytyväisiä.
- https://www.kaalimato.com/catalog/Fuck Me Silly - Mega Masturbator_p_11825.html
Onko täällä kommentoivilla tuosta kokemusta. Olettaisi, että sen puhtaanapito voi olla hieman työlästä ja tuollainen ei niin huomaamaton "turvaväline" vaatii myös tilaa säilytykseen, eli jos sellaisen tarvitsee jonnekin jemmata kuten yleensä (diskreetouden ja privaatin nimissä), niin hieman haasteellista.
Iso silikonipeppu ;-)
9
1197
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä tuote, mutta kaalimadon hinta taas on ihan pilvissä. Kaikki muukin on siellä kyllä halvempaa.
Ihmeellinen huone myy tuon saman perseen 60 euroa halvemmalla.
https://ihmeellinenhuone.fi/seksilelut/Vaginat/Keinovaginat/fuck-me-silly-mega-masturbator - Anonyymi
https://www.menstoyshub.com/fuck-me-silly-review/
Tuostako kysymys? - Anonyymi
Se nyt vaan on tyhmää maksaa liikaa.
- Anonyymi
Se nyt vaan on tyhmää naida silikonisuolta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se nyt vaan on tyhmää naida silikonisuolta.
Samaa voisi sanoa jokaisesta seksilelusta joten lienet paikalla trollataksesi.
Kaikissa netin puolelta löytyvissä arvosteluissa on tuo sama pulma eli osa arvostelujen antajista, joskus jopa kaikki esillä olevat ovat feikkejä eli peräisin tuotetta myyvältä yritykseltä. Kalliimmissa seksileluissa erityisesti ongelmana se, ettei juuri kukaan ns. normaali ihminen voisi niitä omalla nimellään arvostella saamatta niskaansa ämpärillistä paskaa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa voisi sanoa jokaisesta seksilelusta joten lienet paikalla trollataksesi.
Kaikissa netin puolelta löytyvissä arvosteluissa on tuo sama pulma eli osa arvostelujen antajista, joskus jopa kaikki esillä olevat ovat feikkejä eli peräisin tuotetta myyvältä yritykseltä. Kalliimmissa seksileluissa erityisesti ongelmana se, ettei juuri kukaan ns. normaali ihminen voisi niitä omalla nimellään arvostella saamatta niskaansa ämpärillistä paskaa.No, onhan tuosta avauksen herkusta videoitakin mm. hamsterissa. Turvallisempaa vaihteluahan tuo olisi kuin epämääräiset yhden yön jutut, mutta eihän niitä nyt toki ihan suoraan voi toisiinsa verrata.
Mutta noin suuri lelu olisi hieman haastellinen "halinnoida" kun se ei mahdu huomamattomasti pieneen tilaan huilille, mutta ostaahan jotkut rohkeat jopa kokoanisia isoja n. 35 kg:n nukkejakin.
Kuitenkin koronan alettua erilaisten lelujen myynti on kasvanut melko suurilla %-luvuilla kaikkialla länsimaissa, joka on ollut hyvä business alan liikkeille.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422111- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637