CDON boikottiin

Anonyymi

CDONilla on vissiin luetun ymmärtämisessä vaikeuksia. Vittu kun mikään arvostelu ei näille saatanoille kelpaa.


Aspan maili
Työntekijämme ovat lukeneet tuotearvostelusi ja olemme kiitollisia siitä, mutta valitettavasti sitä ei ole hyväksytty, koska se ei noudattanut kaikkia pyydettytyjä ohjeita.

Huomioithan ystävällisesti, että arvostelun tulisi koskea vain itse tuotetta, ei esimerkiksi toimitusta tai asiakaspalvelua.

Pahoittelemme, mikäli sait arvostelupyynnön ennen tuotteen saapumista. Pyydämme sinua tallentamaan saamasi pyynnön ja arvioimaan tuotteesi, kun olet vastaanottanut sen.

Tarkista, että tuotearvostelu koskee vain tuotetta.

Voit päivittää tuotearvostelusi ja me pyrimme julkaisemaan sen mahdollisimman pian :)

Kiitos tuotearvostelusta ja toivomme sinun arvioivan jatkossakin tuotteitamme, jotta voisimme parantaa tuotevalikoimaamme.



Siinä viesti esimerkkiä hyväksikäyttäen, missähän kohdassa valittelin palvelua ja toimitusta?

"Tarkkuus on hyvä ja viimeinkin laajakuvaversio ym. mutta kaiken katselunautinnon pilaa täysin luokaton tekstitys. On vaan roiskastu jotain tekstiä niinkin helpon englannin suhteen. "Kelpaisko kyyti" oli suomennettu niin ettei se vastaa edes elokuvan oleellisinta juonta. Kuka pässi näitä suomentaa? Taas joutuu ottamaan raakadatan talteen ja tekemään itse suomennokset ja polttamaan levyn uusiksi".

--
Aika moni leffa tulee CDONille Tanskasta mutta joku aivoton perkele tekee suomennokset päin vittua Blueray levyihin. Vitun kusipäät.

0

62

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        307
        3015
      2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

        Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
        Maailman menoa
        61
        2343
      3. Israel euroviisujen 2.

        Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
        Uskonnot ja uskomukset
        349
        2033
      4. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        119
        1806
      5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

        Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
        Maailman menoa
        126
        1729
      6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        212
        1385
      7. Mikä kaivatussasi

        Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
        Ikävä
        66
        1359
      8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

        Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
        Ikävä
        66
        1337
      9. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        68
        1263
      10. Rakas nainen ymmärsin

        Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
        Ikävä
        78
        1233
      Aihe