CDONilla on vissiin luetun ymmärtämisessä vaikeuksia. Vittu kun mikään arvostelu ei näille saatanoille kelpaa.
Aspan maili
Työntekijämme ovat lukeneet tuotearvostelusi ja olemme kiitollisia siitä, mutta valitettavasti sitä ei ole hyväksytty, koska se ei noudattanut kaikkia pyydettytyjä ohjeita.
Huomioithan ystävällisesti, että arvostelun tulisi koskea vain itse tuotetta, ei esimerkiksi toimitusta tai asiakaspalvelua.
Pahoittelemme, mikäli sait arvostelupyynnön ennen tuotteen saapumista. Pyydämme sinua tallentamaan saamasi pyynnön ja arvioimaan tuotteesi, kun olet vastaanottanut sen.
Tarkista, että tuotearvostelu koskee vain tuotetta.
Voit päivittää tuotearvostelusi ja me pyrimme julkaisemaan sen mahdollisimman pian :)
Kiitos tuotearvostelusta ja toivomme sinun arvioivan jatkossakin tuotteitamme, jotta voisimme parantaa tuotevalikoimaamme.
Siinä viesti esimerkkiä hyväksikäyttäen, missähän kohdassa valittelin palvelua ja toimitusta?
"Tarkkuus on hyvä ja viimeinkin laajakuvaversio ym. mutta kaiken katselunautinnon pilaa täysin luokaton tekstitys. On vaan roiskastu jotain tekstiä niinkin helpon englannin suhteen. "Kelpaisko kyyti" oli suomennettu niin ettei se vastaa edes elokuvan oleellisinta juonta. Kuka pässi näitä suomentaa? Taas joutuu ottamaan raakadatan talteen ja tekemään itse suomennokset ja polttamaan levyn uusiksi".
--
Aika moni leffa tulee CDONille Tanskasta mutta joku aivoton perkele tekee suomennokset päin vittua Blueray levyihin. Vitun kusipäät.
CDON boikottiin
Anonyymi
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude27515300Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy13310370Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1089410Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump247304Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.1836587Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua1806288Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole556169Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri345789Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282062IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti1541736