Miehiä täällä kaikki vaan kaipaa

Eikö kukaan kaipaa ketään muuta, vaikka mummoaan? :)

🧞‍♂️
2458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Minä kaipaan välillä exää (naista) mutta sitten muistan että hän ei arvostanut minua 😅

Äänestä
  • 👍👍👍

    🧞‍♂️

    Äänestä

En kaipaa miehiä en sukulaisia,en ystäviä.Kaipaan omaa rauhaa ja rakkautta maapallolle. Kaipaan myös edesmenneitä lemmikkejä sillä niissä on kaikki pyyteettömyys ja rakkaus mihin ei yksikään ihmissielu kykene🍁

Äänestä
  • 👍👍👍

    🧞‍♂️

    Äänestä

  • Sinulla on sitten käynyt huono tuuri ihmisten kanssa 🤔

    Äänestä

Juu, kaipaan myös erästä.
Hän vain valehteli silmät ja suut täyteen loppujen lopuksi, väitti
kaikenlaista hölynpölyä.
Se tässä nyt kaihertaa, kun olisi voinut kertoa vain totuuden.
Miksi ihmiset ovat niin kummallisia?

Äänestä
  • Etkö saisi kysymällä vastausta, miksi teit niin?

    🧞‍♂️

    Äänestä

  • Ei me kaikki olla.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Etkö saisi kysymällä vastausta, miksi teit niin?

    🧞‍♂️

    En saa, ei kykene enää normaaliin ajatustenvaihtoon vaikka ollaan tunnettu vuosia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En saa, ei kykene enää normaaliin ajatustenvaihtoon vaikka ollaan tunnettu vuosia.

    Ikävää. :(

    🧞‍♂️

    Äänestä

En kaipaa ketään. Kaipaan vain sitä tunnetta kun tunsin itseni rakastetuksi että minullakin on merkitys.

Äänestä
  • Minä rakastan lähimmäisiäni. Ole vaan lähellä. Halaus!

    Äänestä

  • No mutta sinullahan on. Miksi unohdit itsesi,oman arvontunteesi? Tunne itsesi rakastetuksi ja että sinulla ON merkitys.🍁

    Äänestä

  • Ymmärrän.

    🧞‍♂️

    Äänestä

  • Minulla oli joskus niin että olin onnellinen kun sain hemmotella toista ja auttaa joten ymmärrän kai 🥰

    Äänestä

Kaipaan aikaa jolloin olin vielä fyysisesti terve.

Äänestä
  • Minä en sellaista aikaa muistakkaan, että olisin ollut terve. Enkä sano ilkeilläkseni, olen vaan sairastanut 7-vuotiaasta kipuja. :(

    Migreeniä, fibromyalgiaa, endometrioosia, ibs, levottomat jalat.

    🧞‍♂️

    Äänestä

Aloittajalle eli Jaanille, minne se sinun aiempi aloitus hävisi? Meillä oli siinä hyvä keskustelu, kuka sen poisti? Minun piti lähteä ja jopa kopion koneelleni kommentin, jota en voinut lähettää siihen aikaisempaan keskusteluun siitä syystä, että nettiyhteyteen tuli jotain vikaa ja viestien lähetys ei onnistunut. Terkuin, polkkis ;)

Äänestä
  • Jaa'a, se katosi kuin pieru saharaan. Vissiin kikkuli sana tms? :'D

    No voe rähämä.

    🧞‍♂️

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jaa'a, se katosi kuin pieru saharaan. Vissiin kikkuli sana tms? :'D

    No voe rähämä.

    🧞‍♂️

    Se oli hyvä ketju. Otti päähän! ;)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Se oli hyvä ketju. Otti päähän! ;)

    Tuntuu mun tekemät ketjut poistuvan, jotakuta ottaa meikäläinen päähän. :)

    🧞‍♂️

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eikö kukaan kaipaa ketään muuta, vaikka mummoaan? :)

🧞‍♂️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu