Ihan uteliaisuutta heitän kysymyksen, kun harrastatte perse panoja tuntemattoman tai vakikumppanin kanssa.
Voin itse aloittaa. Minua ei ole koskaan pantu, mutta kun olen itse pannut peppuun, olen aina käyttänyt kortsua.
Voin itse aloittaa. Minua ei ole koskaan pantu, mutta kun olen itse pannut peppuun, olen aina käyttänyt kortsua.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Tällä sivustolla on muka paljon panomiehiä...
Taitavatkin olla vain runkkareita kun ei kukaan vastaa kysymykseen.
Mies 44 v ja omaa panen perseeseen paljaalla. Käyn vieraissa vaimon tietämättä melko paljon ja panen aina kortsulla oli kyseessä pillu tai perse. Vaadin paljon persettä joten haen sitä myös kodin ulkopuolelta. Perse on niin parasta, panen vain naisia.
Onko se hyvä paikka? Sinähän tiedät..
Mä annan vain kumin kanssa. En halua mitään tauteja. Enkä juosta jatkuvasti testeissä.
En pane vieraiden kanssa, vain tuttuja ja vain parin vakikumppanin kanssa. Aina ilman kumia. Sinne ne siemenet kuuluu. Pepun syövereihin.
Hetero. Naisia pelkästään.
57v umpihomo täällä.
Käytän kumia:
Pikapano esim metsässä.
Romanien kanssa, tai tarkemmin he käyttävät.
En ole vielä päässyt panemaan heimon poikia.
Venäläisten kanssa.
Arabien kanssa.
Afrikassa.
Muuten mennään paljaalla.
Olen vers, joten molempiin suuntiin. Prep auttaa.
Ihanaa tuntea kuuman sperman valuvan miesvitusta.
Vielä ihanampaa jos joko nuolee poikapimppaa siemennyksen jälkeen
Aina kumi päällä jos päästän muita kun mieheni panemaan.
Oma mieskin sais välillä käyttää niin vois leikit jatkua eikä heti pesulle..
Eikö sitten halua käyttää?
Miksi pitää mennä heti pesulle jos laukeaa peppuun. Eikö voi jäädä vähän köllöttelemään ja ottaa vaikka pian uusintakierros? En juokse varsinaisesti vieraissa, joten aina ilman kumia ja lastit sinne minne ne kuuluukin.
Jos öljyää hyvin perän, niin eisiitä paljon jätteitä tartu. Kuivalla kalulla on toisin...
Paskasa puuhaa. Siksi suojaan kullin kortsulla. Ei tule tulehduksia. Paska ei ole terveellistä.
Aina paljaalla
Paljaalla aina parasta.
Kumin kanssa kerran kaveri pani, loppu vaiheen rynkytyksessä kumi rullautui pois. Nykyään annan paljaalla saa nauttii eikä tartte kytätä pysyykö kumi paikallaan.
Just joo, pysyykö kumi. Urpo panee sitten ilman
Vaimo ei syö pillereitä eli normiyhdyntä kondomin kanssa, mutta anaaliyhdyntä aina paljaalla. Peppuseksissä ei olla koskaan edes keskusteltu kondomin käytöstä, tosin ekoilla kerroilla kysyin ennen laukeamista, voinko tulla peppuun.
Peppuseksistä on tullut aika tavallinen osa seksiä. Jos harrastetaan ns. normiseksiä, niin yleensä lopuksi peppuun. Itse tykkään panna lopuksi takaapäin ja vaihtaa lopuksi pimpin puolelta peppuun ja tällöin otan kondomin pois.
Kyllä, ja peppu seksi naisen kanssa on parasta 😋
N56. Aviomies ruuttaa peppuun aina ilman kumia. Ei peppuseksi tunnu oikein miltään jos ei panna paljaalla.
Naapurin mies haluaisi käyttää kumia mutta olen kieltäytynyt. Panee nyt sitten paljaalla.
Sain tänään persettä naiseltani ja nussimme meen molempien aivot pellolle. Niin mahtavaa 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳HAPPY🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
paljaalla ja liukkarilla.. että mujjakin nautii
Paljaaltaan
Kerran yks jätkä halus välttämättä panna paljaalla ja laski hirveen lastin sisään.
Suolessa oli jo kovasti painetta ja kaasua, niin päästin kunnon pierun ja paskanen spermavelli lensi jätkän päälle. Ihan parasta.
Miksi tulet kysymään