Voitko hetkeksi lopettaa kiusaamiseni

Jatkat vaikka huomenna taas?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Minä en kiusaa .

Äänestä

En voi. Soriiii

Äänestä

Vähän veikkaan että nyt kuvittelet omiasi

Äänestä
  • Tiedän sen. On vaan niin romahtanut olo. Eikö kaikki voisi yhden illan elämässä olla vaan kivoja toisilleen.

    Äänestä

En kiusaa, joku on nyt kiusannut minua, mutta positiivisena pysytään.

Äänestä
  • Tällä hetkellä vaikea pysyä, mutta jos mä vaikka söisin. Siitä mielikin paranee.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tällä hetkellä vaikea pysyä, mutta jos mä vaikka söisin. Siitä mielikin paranee.

    Jep, hyvä!

    Äänestä

Eikö se pitäs kuitenki säästää noihin juhlapäiviin, tyyliin I Ms:n joulurauha.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jatkat vaikka huomenna taas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu