Olisi saanut uudet silikonit ilmaiseksi, ovat nimittäin uusimisen tarpeessa. Kauhea kuoppa toisessa rinnassa, ja nännit näyttää toinen itään ja toinen länteen.
Martinan olisi kannattanut pysyä väleissä Seiskan kanssa
Anonyymi
1171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kannatais korjata nuo rinnat. Oisko silläkin toimen rinta kääntynyt niinkuin Sofialla. Sofia sentään korjausleikkaukseen meni . Äiti ihminen ja pitää taas näyttää persettä instassa. Kiitollinen, ja taas sokeroitu
Aivan kamalaa jos lehti antanut lähetteen jollekin epäpätevälle plastiikkakirurgille. Todellakin,lehti saisi maksaa myös korjausleikkaukset pätevän plastiikkakirurgin toimesta, niin paljon ovat otsikoissa, joissa Martina mainittu myyneet roskalehteään.
Miksi piti mennä Turkkiin ottamaan silikonit, miksi ei Suomessa tehty? Liian kallista, Turkissa joku halpisklinikka, ja jälki sen näköistä. Sofia sentään hyvissä ja ammattitaitoisissa käsissä täällä Suomessa.
Ei urheilija tee mitään isoilla rinnoilla niistä on haittaa joka urheilulajissa eläke mummoille ne sopii oikein hyvin
Yhdessä kuvassa sofian tissit roikku samalla tavalla melkein navassa kun johanna Tukiaisen
Kuis tällä elätti muumiolla sitten on halvat Viron silarit?
Vaan ei tuolla edes silarit kestä kuosissa.
Vai että urheilija, heh heh heh heh heh.
Mitäs meni luonnottomat silikonit laittamaan.
Pitäskö sun hankkia uudet silmälasit? Näet ihan olemattomia.
Suosittelen kanssa optikolla käyntiä. Stefu rakastaa Sofiassa kaikkea, sanonut, että kannattaa olla Sofiasta kateellinen, ei hänestä. Sanoo Sofiaa rakkaaksi avovaimoksi❤️. Koska sanoi samaa Martinasta? Koska oli Stefun äiti samassa kuvassa Martinan kanssa, en ole nähnyt ensimmäistäkään kuvaa. Sofian sarjassa oli miesystävänsä kanssa. Mahtoi Martina repiä hiuksia päästään.
Minkä vuoksi kommentoitte ability joists ette tiedä yhtään mitään? Nolottaa teidän puolesta...
Oi että Sofialla on terhakat silarit, Stefu tykkää! Ei mitään kuoppia mihinkään suuntaan, ja nännitkin kohdillaan.