Ajattelin kirjoittaa sulle jotain pikkutuhmaa

mutta enpä nyt vitsikään kun joku tuossa jo irstailee. Luulet vielä samaksi. Hyvää yötä kuitenkin.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tule hyvä yö, älä tule paha yö.

Äänestä
  • Miten se voisi olla hyvä, kun viimeiseksi lukee turhakkeiden ilkeilyä täältä? Kai tämä pitää kohta jättää kokonaan. Enkä tarkoita sua. Suututti vaan tuon toisen kommentti, kun en mitään pahaa tehnyt.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten se voisi olla hyvä, kun viimeiseksi lukee turhakkeiden ilkeilyä täältä? Kai tämä pitää kohta jättää kokonaan. Enkä tarkoita sua. Suututti vaan tuon toisen kommentti, kun en mitään pahaa tehnyt.

    Kauniita unia sulle :)

    Äänestä

Ei täällä kukaan haluu mitään lisäirstauksia lukee, niille lienee ihan muut mestat.
Oot todennäkösyydellä yks ja samainen joka niitä tänne sinkauttaa tasaseen tahtiin.
Hyvät yöt on aina paikallaan toivottaa ja kiva niitä on vastaanottaakin lukunautintona.
Hyvää alkuviikkoa sulle ja lukijakunnalle.

Äänestä
  • Sinä se olet sitten masentava ihminen. Oikein elämän tarkoitus pahoittaa muiden mieli. Ei jatkoon tuollainen missään eikä koskaan.

    En ole hän enkä pidä siitä, että elimen nimiä huudellaan missään. Olen se, joka ilmoittelee niistä koko ajan ylläpitoon, että ne lähtisi pian. Mulla on vielä järki päässä. Sinusta en vaan pidä yhtään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sinä se olet sitten masentava ihminen. Oikein elämän tarkoitus pahoittaa muiden mieli. Ei jatkoon tuollainen missään eikä koskaan.

    En ole hän enkä pidä siitä, että elimen nimiä huudellaan missään. Olen se, joka ilmoittelee niistä koko ajan ylläpitoon, että ne lähtisi pian. Mulla on vielä järki päässä. Sinusta en vaan pidä yhtään.

    Luuletko että minä pidän elinten ja eritteiden kirjoituksista! Tuskin olet ainoa joka ylläpitoon viestittää, on meitä muitakin. Miksi et vastaile useaan vastaavanlaiseen ketjuun, jotka ovat aiheiltaan erittäin ikäviä.
    Mulla on sydän myös paikallaan, sulla siitä ei taida olla paljoakaan jäljellä.
    Ei tuo sinunkaan vastaus kovin ystävällinen ole. Otettava huomioon että ollaan anopalstalla. Jokaiselle löytyy oma paikkansa, eikä kaikista tulekaan tykätä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mutta enpä nyt vitsikään kun joku tuossa jo irstailee. Luulet vielä samaksi. Hyvää yötä kuitenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu