Lähetyssaarnaajassa peppuun sattuu

Anonyymi

Peppuseksi alkaa sujua vaimon kanssa, ollaan kokeiltu erilaisia asentoja, mutta ainoa, joka ei oikein onnistu on lähetyssaarnaaja. Tuossa asennossa vaimoa sattuu enkä saa kalua kokonaan sisälle. Muissa asennoissa alkanut harjoittelun myötä sujua, vatsallaan (eka asento, jota kokeiltiin) helpoin, myös lusikassa sujuu, ratsastuksessa oli aluksi vaikeuksia, mutta onnistuu, doggy oli alkuun vaimolle kivulias, mutta rauhallisen harjoittelun myötä alkanut sujua. Lähetyssaarnaaja ei vain ota onnistuakseen. Haluaisin myös tuossa asennossa, on kiihottavaa katsoa vaimoa silmiin samalla, kun työntyy peppuun. Kannattaako laittaa tyynyä selän alle tai jotain?

3

1501

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tyynypino alle ja jalat miehen olkapäille. Siitä näet samalla pimpsan ja mukavasti uppoavan munan. Sopiva tukeva pöytä toimii kans.

    • Anonyymi

      Voi olla, että anatomia on sellainen, ettei joku tietty asento tunnu hyvältä. Mulle taas nimenomaan lähetyssaarnaaja on peppuseksiin mieluisin ja tuntuu paremmalta ku takaapäin. Siinä on myös se etu, että mies näkee mun kasvot, ilmeet ja katseen kun työntyy sisääni. Tyynyjä lantion alle, niin peppu nousee vähän ylemmäs, parempi kulma ;-)

      Usein kysytään vinkkejä anaaliseksin tekemiseksi kivuttomaksi. Mä sanoisin, ettei siitä täysin kivutonta saa, vaikka mitä kikkoja tekis. Ja henkilökohtaisesti mä en ees haluaisi sen olevan täysin kivutonta. Se sisään työntymisen hetki, mikä aina vähän sattuu, on se missä se peppuseksin taika tapahtuu...

    • Anonyymi

      Tyynyjä lantion alle niin voi auttaa

      Ja kannattaa hieroo naisen rintoja samalla ja ehkä myös pilluu

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      196
      22562
    2. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      99
      9839
    3. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      53
      7733
    4. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      95
      6502
    5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      193
      6237
    6. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      65
      5847
    7. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      61
      5340
    8. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5233
    9. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      121
      4873
    10. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      107
      4574
    Aihe