Päivän Hesarissa Sweep Bank mainostaa palveluitaan & tarjoaa 20€ tervetuliaisrahaa uusille asiakkaille. Pankki on nettipankki & maksukorttina virtuaalinen MasterCard Debit. Maksavat jopa korkoa 0.2% käyttötililleen.
Sweep Bank on Ferratum Bank uusissa kuorissa.
Mainos ei kerro onko Google Pay / Apple Pay tuetttu vai ei. Mainoksen perusteella on sekä toimiiko Garmin Pay / FitBit Pay vai ei. Fyysistä korttia ei mainoksen perusteella ilmaiseksi tule, maksullisena kyllä.
www.sweepbank.com
Tarjous: www.sweepbank.com/elamysraha
Uusi nettipankki: Sweep Bank
Anonyymi
2
3394
Vastaukset
- Anonyymi
Onko kellään kokemuksia tästä pankista?
- Anonyymi
Ite sain ainaki ilmasen 20€
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433523- 362134
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301809- 161567
- 231538
- 111467
- 241397
- 141257
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781215- 251145