seksiasennot

Anonyymi

Kertokaa teidän lempi seksiasento ja lempi seksin harrastus paikka

22

4093

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oon bottomi.
      Minä selällään ruokapöydällä, slingissä tai auton konepellillä.
      Mun jalat joko panomiehen olkapäillä tai slingin lenkeissä.
      Top rynkyttää rajusti persettä , välillä käsittelee mun nännejä, välillä suutelee ja välillä (jos osaa oikein) kuristaa.

      Ja kun hän laukeaa, romahtaa mun päälleni.
      Tietysti toinen vaihtoehto siemennykselle on ulosveto ja roiskiminen mun päälleni.

      Mitään SM juttuja, raiskausfantasiaa tai lyömistä en halua.

    • Anonyymi

      Luonnossa takaa vaimoa. Molempia kiihottaa jos joku vaikka sattuu näkemään.

      • Anonyymi

        Sama


    • Anonyymi

      No okei, itsepähän kysyit... takaapäin, äidin makuuhuoneessa yöllä, kun muut ovat jo nukkumassa. Äiti on polvillan omalla sängyllään, alastomana ja minä hänen takanaan...pidän äitiä lantiolta kiinni ja nussin häntä rajusti takaa... tämä tekee meille molemmille hyvää...

      • Anonyymi

        Laukeeks sisälle


      • Anonyymi

        Tunku näkis


      • Anonyymi

        Tyypillinen spede niuvanniemestä buaahaa


    • Anonyymi

      jos nyt haluut kuulla

      Siskon sängyssä illalla. Sisko ratsastaa ja samalla nuolen äitini pillua. Sitten äiti alkaa ratsastamaan muna perseessä ja sisko tulee naamani päälle että voin nuolla häntä

    • Anonyymi

      olen btm ratsatus on paras saa kaikkein syvimmälle ja pystyy puritelemaan hyvin uuden erektion pepullaan ja jatkaa

      • Anonyymi

        Sama


    • Anonyymi

      Ehdottomasti lahna!

    • Anonyymi

      asennolla ja paikalla ei oo väliä,kunhan se on niin hyvää,että tuntuu taju lähhtevän..pitkäkestoinen,kumpikin nauttii,silloin mahtava laukeeminen on taattu.

      • Anonyymi

        Vain unelmissas onneton eunukki


    • Anonyymi

      Lusikassa ihanaa panna vaimoani kun voin kuvitella ja fantasoida että panekin sen vanhaa kiimaista äitiä, taidan joskus vahingossa kiimoissani kuiskia että nyt anoppi saa vävyltä isoa ja kovaa ennen kuin laukean voimalla,

      • Anonyymi

        Spedellä taas sekottaa buaahaa


    • Anonyymi

      Tykkään siitä kun naisystäväni makaa selällään pöydällä tm sopivalla korkeudella olevalla tasolla ja koukistaa jalkojaan itseään vasten.
      Nautin siitä näystä jo suunnattomasti, kun hänen pillunsa pullottaa riattaan kauniisti reisien välistä siinä asennossa ja siinä on hyvä nuolla ja sormettaa häntä.
      Ja naidessa paras asento myöskin, kiusoittelen häntä yleensä hyvänkin aikaa silittelemällä hänen häpyhuuliaan kalullani ja kiusoittelen myös painamalla hellän kevyesti terskaani hänen klitoristaan vasten jne.
      Ja yhdyntä itsessään on mahtava, hän laittaa jalkansa olkapäilleni ja pystyn tuossa asennossa työntelemään kaluani todella syvälle häneen ja onhan se upea näkykin, kun näkee samalla kalun olevan hänen sisällään häpyhuulten välissä.
      Kyllä sitä vaan ainakin miehen näkökulmasta katsoen tarvitsee myös näitä visuaalisia elämyksiä myöskin. En oikein aina jaksa "kuvitella" asioita ja fyysinen tuntemuskin vaatii asioiden näkemistä joskus tuntuakseen paremmalta.

      • Anonyymi

        Niin ja toinen hyvä asento on myös se, kun pyllistää minulle just pöytää vasten nojaten ja panen häntä takaapäin. Siinäkin on kiva katsella, kun kalu uppoaa pilluun ja samalla kun työntelen, niin voin hyvällä hänen rintojaan tai sitten hieroa klitorista. Klitoriksen hieromisesta yhdynnän aikana hän nauttii ihan mielettömästi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin ja toinen hyvä asento on myös se, kun pyllistää minulle just pöytää vasten nojaten ja panen häntä takaapäin. Siinäkin on kiva katsella, kun kalu uppoaa pilluun ja samalla kun työntelen, niin voin hyvällä hänen rintojaan tai sitten hieroa klitorista. Klitoriksen hieromisesta yhdynnän aikana hän nauttii ihan mielettömästi.

        Samalla voi piereskellä ku pikku sika buaahaa


      • Anonyymi

        Naisena myös tykkään tästä. Ihana maata siinä pöydällä avoimena ja mies työskentelee jalkovälissä. Näen jo miehen katseesta kun hän ihailee kosteudesta kiiltävää jalkoväliäni. Harmi kun nämä hetket on melko harvassa nykyään kun lapset ovat kasvaneet isoksi ja uhka tulla ayllätetyksi on vähä turhan iso.


    • Anonyymi

      Ehdottamasti takaa....
      N38

    • Anonyymi

      Takaa on kiva panna.

    • Anonyymi

      Meillä alkaa 69:llä, saan joskus rouvan laukeamaan jo siihen. Siitä jatkuu yleensä takaapäin hetken aikaa, voi olla että kaadutaan kyljelleen ja jatkan työntöjä. Sitten rouva päälle mistä hän pumppaa niin kauan että laukeaa. Hetken annan rouvan levähtää päälläni samalla hyväillen rintoja, käännän rouvan vatsalleen sängylle parin lantion alle asetetun tyynyn päälle. Siitä sitten takaapäin, jos mennään anaalilla niin nuolen hänet ensin märäksi ja liukkaaksi. Siitä jonkun aikaa pumpaten ja ennen kuin saan niin rouva päälle siten että perse on minuun päin jolloin peppureiän tai pillun näkee ja laukean siihen.

      Tuo on yleisin, toki muitakin tilanteita löytyy.

    Ketjusta on poistettu 29 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1865
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1598
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1079
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      934
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      864
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      774
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe