Sano jotain kivaa. Piristä rakastunutta.
Ooksä täällä mies?
Anonyymi
441117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 44
Vanhimmat
Olen.saanut uuden ihailijan.
Niinkö? Ihasteleeko sekin sua täällä kuten mä?
En ole täällä.
Olet parempaa seuraa kuin moni muu hyvä tyttö emme kuitenkaan voi tavata kuin tällä huhaa tasolla. Se ei lämmitä niin.
Miksi ei voida tavata?
Käykö möreä ääninen nainen?
Voit olla miehenä esiintyvä nainen ja mä oon hetken se mieheksiluulija :)
Tässä on möreältä naiselta piristys laulu vaikka aloitus oli kyl miehelle mutta niin:
https://www.youtube.com/watch?v=w0AOGeqOnFY
Vai piristä rakastuit.
No en. Olipa hausta sanaleikki. Tuo piristi oikeasti.
Ei ole yhtään järkeä tossa mitä kirjoitit!
En sano mitään kivaa. En halua tyhmiä haaveita ja luuloja yhtään.
Miksi et tahdo? Entäs jos mä tahdon sut?
Käydäänkö lopultakin jossain treffeillä? Puhutaan siellä asiat halki kun siellä missä yleensä nähdään ei onnistu. T. Mies
Sopii oikein hyvin, jos olet hän.
Kuha sanoo jotain kivaa
Mene hankkimaan elämä. Täällä ei ole kukaan muu aineissa kuin sinä. Mitä sinä sitä pahaa oloasi tänne kylvät kuin joku vajakki illasta toiseen?
En ole rakastunut sinuun vaan ihan kokonaan toiseen, joten voit lopettaa sen ulinan!!!
Et ole hän. En todellakaan lopeta tätä ulinaa. Hän rakastui minuun. Mulle ihan sama ketä sinä rakastat :) Ulina jatkuu kahta kamalampana tajua se.
Ikävästi sanottu.
Ei se haittaa. Joka kerta kun kirjoitan tänne aloituksen tiedän, että joka toinen tai kolmas on tuota tasoa. Musta on hyvä, että sairaalla nuorisollamme on paikka minne purkaa turhautumiaan. Tasapainoisena ja terveenä ihmisenä toimin oikein mielelläni nuorten tyttösten nyrkkeilysäkkinä ikäväni lomassa. Veronmaksajan koen sen lähes velvollisuudekseni. Ja mieshän tuo ei ollut. :D
En halunnut tutustua sinuun enempää koska et ole lähellekään tasoiseni nainen. Olet sekopää katoilija joka veti liian herkästi kilarit milloin mistäkin asiasta. Tarviin kauniimman hoikan naisen, joka alistuu mulle heti kun sormia napsautan. Jahkailusi oli niin naurettavaa että se pudotti sut heti pelistä. Naisen saaminen on helppoa, mutta oikeanlaisen löytäminen vaikeaa. Sinä et ollut lähellekään oikeanlainen.
Veti kilarit milloin mistäkin asiasta? Sulleko? Ohhoh. Poikakulta aloitus ei todellakaan ole sulle. Et ole millään asteikolla sen miehen tasoa, ketä kaipaan.
Mutta onpa näitä hauska lueskella :) Nauran sulle.
Tuo teksti kertoo kirjoittajasta paljon. Jollain naisella kävi hyvä tuuri kun ei sinulle kelvannut.
-sivusta
Osui ja upposi. Enkä ala puolustella itseäni. Enkä ala loukata sinua takaisin. Olet varmaan minua hienompi parisuhdemarkkinoilla mutta onko elämässä muutakin. Mieti sitä. Toivon vaan että mietit sitä. Hyvästi. (sivusta)
Vastasin tuolle miehelle. En jaksa tänään sinun nettileikkejäsi. Joku toinen kerta sitten taas.
Luen tätä kommenttia uudelleen ja uudelleen. Itken samalla. En tiedä enää itkenkö surusta vai ilosta. Ainakin tämä on nyt ohi. Minä en missään elämän tilanteessa halua sellaista ihmistä, joka kirjoittaa ja ajattelee noin.
Minä kääntäisin tuon pillityksen aivan toisinpäin.
On ollu ikävä ikiomaa yli-ihanaa hanipöötä. Sua mun rakkauspakkaus. :)
Tuo piristää kyllä. Kiitos ihana :)
Yli-ihana kuulostaa tutulta vastahan se oli tässä..
No sehän olin mä vaan. Lanseerasin sen iki-ihanan ihan varta vasten sulle, mun ikiomalle ihanuudelle. Muiskis. :)
Suudelma sinnekin - minulta tähtiin.
Mä en muista missä se yli-ihana oli, taidan kaivaa sen. Sä oot mun yli-ihana.
Onko ihanaa vastata itselleen?
Joo, hyvän yön hali ja pusu.
Kiitos. Olet varmasti mies paikallaan.
Joo olen täällä. Keneen olet rakastunut? Onnea teille, nuorelle parille!
Miten niin nuorelle parille? Ei olla niin nuoria eikä pari.
Voisin sanoakin mutta mistä tiedän että menee oikeaan osoitteeseen? 🤔
Sanon lokakuussa, nimipäivänäsi. Saat sitten naureskella. 😐
Mulla oli nimipäivät jo kesällä. Siis aloittajalla.
Halmi. 🙄
En mää jaksa 💤
No en oikein minäkään. Enkä tästä edes piristy, vähän hampaat irvessä nyt.
Eilen oli eilen ja nyt on nyt. Vanha aloitus.