Kenen toi mieletön kallis yli 600te talo on? Tampereen tapahtumatekniikka tulee myös sillä osoitteella.
Mieletön talo
17
2549
Vastaukset
- Anonyymi
Nuorella kaverilla komea talo
- Anonyymi
Oliskohan nyt vanhempien talo
- Anonyymi
Hullu pyytää tollasta hintaa. Ihan perustalo. Ei tosta ainakaan yli 400 000e maksa hullukaan. Pyynti 649 000e.
- Anonyymi
Kohde poistunut. Miksiköjän.? Näiden kirjoitusten takiako. Tuskin on kaupaksi mennyt vielä
- Anonyymi
Varmaan yritetään myydä ns. hiljaisella myynnillä, jos joku tuttu ostaa. Tollain jotkut jostain syystä myyvät taloaan.
- Anonyymi
Unta voi nähdä, tolla pyyntihinnalla.. 😂😂
- Anonyymi
Nyt yli 300 neliön tiilitalo myynnissä. Tosi halpa 270te. Vaan 12v vanha. Halpa ja hyvä
- Anonyymi
Menee kaupaksi. Ei ole kokoomuslaisten ylihinnoittelua
- Anonyymi
Mistä johtuu hirveä hintojen vaihtelu esim 2 isoa suht uutta taloa. Molemmat yhtä hienoja. Toisessa vaikka pyynti 690te ja toisessa 270te. Mistä johtuu??
- Anonyymi
Olisiko että toisessa kokeillaan menisikö kaupaksi tuohon hintaan, mutta toisessa on kyseessä pakkomyynti, esim. avioero?
- Anonyymi
Kuumottaako, kun asiattomat viestit poistetaan
- Anonyymi
Kuumottaa, niin kuumottaa, buahahahaaaa♥️👍
- Anonyymi
Onko talo mennyt jo kaupaksi??
- Anonyymi
On mennyt. Metsänhoitoyhdistyksen johtaja asuu siinä. Oli sitä ennen jossain Oulussa päin samanlaisessa virassa. 2 v sitten syksyllä taisi mennä kaupaksi. No kyllä 80te tuloillaan ostaa talon.
- Anonyymi
Hieno talo mennyt kaupaksi. Huippulääkärin entinen talo
- Anonyymi
Ladies and gentlemen. We have show time👏
- Anonyymi
Elvis has left the building.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417397Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393821Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172168- 351416
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261407- 331362
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3371179Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141992Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23928Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7897