Jotakin mukavaa tekemistä! Tekisin monet temput yhelle naiselle! T. Kuuma mies ❤️🔥
Nakkisormeni kaipaavat
Anonyymi
2551
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Eikö sulla parempaa ole antaa kun nakkisormes?
Hmmmmm. Kyllä muutakin annan!
Nuorena kannattaa nakkisormet taivutella nuoreen lihaan.
Miksi ne on nakkisormet? Onko se paksut ja lyhyet?
Nakit ja muusi kuuluu yhteen mutta nakkisormet jo ajatuksena on ällöt!
En näe yhteistä tässäkään ketjussa.
eipä tämä sinun henkkoht some olekaan vaan keskustelupalsta.
Ihanko totta
Suomen koko kirjo näkyy tässäkin ketjussa yhtä vajaa.
Voi että.
En ottaisi miestä, jolla on nakkisormet. Kauheeta, jos joku paksuin nakkisormin koskisi. Itselläni on pitkät sormet ja pidän pitkäsormisista ihmisistä. Miehillä isot kämmenet on aika ihanat, kunhan ei ole mitkään leipälapiot ja kunhan ne sormet on oikein mitotettu niihin. Leipälapio kera nakkisormin on aika järkky mutta usein nakkisormet löytyy pikkumiehiltä...!!!!! :-x
Tässä on totuuden siemen...
https://www.youtube.com/watch?v=ucq59aYy50E
Mites kieli? Toivottavasti ei yhtä jäykkä..
Ei sun lihavia nakkisormiasi kukaan kaipaa.
Älä nyt yritä teeskennellä, kyllä sinäkin lämpiäisit.... vikkelät nakkisormet oikeassa paikassa tekisivät sinustakin onnellisen tytön.
Onko näin että nykynainen haluaa ainoastaan sormetusta, kielihoitoa ja hempeitä puheita mieheltä? Eikös se koko pakkaus ole parempi kun pelkästään nuo? Vai olenko minä väärässä? Mielipiteitä?
Kyllä kokonaisuus ratkaisee.
Kokonaisuus.
Siis kokonaisuus ilman nakkisormia! ;D
Siellä on totuttu nakittomuuteen? ;D
Olet niin oikeassa tuota minäkin ihmettelin.
Maailma ei olisi mitään ilman nakkeja ja nakkisormia.
Parin nakkisormen kanssa olen käynyt ulkona vuosikausia sitten mutta siitä vaan ei pääse yli eikä ympäri, että ne etoo. Tosin miehillä sellaiset luihuiset ja ei-miehekkään-sileät pitkillä ja hyvin kapeilla sormilla varustetut kädet, joilla on tehty vain sisätöitä ja kirjan sivuja käännelty, ei ole oikein miehekkäät eikä seksikkäät myöskään. Kyllä isot kädet on miehekkäät, nekin on olla omalla tavallaan kauniit.
Nakkisormet miehellä vaan saa sellaisen Run Forrest, Run -efektin itsessäni aikaan.
https://www.youtube.com/watch?v=pyCGEHYvgsU
Niin ikään nakkisormet pureskelluilla kynsillä on aivan järkyttävät. Kun katse osuu sellaisiin, sitä vaan miettii, miten pääsee livistämään tilanteesta. Ei tule uusia treffejä!
Eihän sitä tietenkään voi valita, tuleeko syntymälahjana nakkisormet vai pitkät ja kauniit sormet. Nakkisormet ei välttämättä ole edes paksut kaikilla mutta paksuissa nakkisormissa ja sormien lyhyys vaan korostuu. Kyllähän joillakin pienikätisillä on lyhyet ja kapeat sormet, naisilla ja miehillä.