https://www.iltalehti.fi/talous/a/74bf2d1e-f305-40b0-aa2a-468eb88e4570
Varmasti vihreät on onnellisia, kun taas saadaan suomesta hiillostettua yks firma pois. Suomi on kohta kehitysmaa jos ei touhuun tule mitään järkeä. Ja tätä törttöilyä jatkuu vielä kauan jos ei nykyhallitus kaadu omaan mahdottomuuteensa.... seuraavissa vaaleissa saadaan onneksi rehellinen porvarihallitus, kepu tosin on kuvioissa mielistelevänä selkäranggattomana perseennuoliana, samalla tavalla kuin nytkin on.
Vihervasemmisto kusee hunajaa
1
75
Vastaukset 1
- Anonyymi
Minä taas uskon, että tehtaan lopettaja on Ruotsin valtio, jos sen nyt joku lopettaa. Ja syynä EI OLE PÄÄSTÖT. Suomalaiset myös suunnittelevat kovasti mm. Power-to-X teknologian käyttöä siellä ja SSAB:llä on kovat suunnitelmat.
https://teknologiateollisuus.fi/fi/ajankohtaista/artikkeli/jatti-investointi-vahentaa-7-prosenttia-suomen-hiilidioksidipaastoista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521023Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17926Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE172565Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59548