Mitä mieltä olette. Onko Dacia aito äijäauto? Tunkkainenhan sen dacian imago on mutta laatu ilmeisen hyvää. Jos sellaisen ostaisi niin rahaa jäisi säästöönkin.
Onko Dacia äijäauto
7
183
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä se taitaa olla todellä äijämäinen tai oikean alfayksilön imago. Pertti Koivula loi Dacia mainoksella retroseksuaali trentin, jota ruskeaan pukeutuneet vakosametti miehet hyödyntävät ja kovasti tuo tuntuu olevan naisten mieleen. Siinä on moni tupa viilentynyt emännän lähtiessä viisaan, villin, vapaan, velattoman ja viriilin Dacia-miehen matkaan.
- Anonyymi
Heikolla itsetunnolla varustetuilla, arvostettu automerkki on tärkeä valintaperuste.
- Anonyymi
Dacia on järkiauto ilman turhaa digitaalia, jota kaikki eivät halua. Esim. selkeät pyöreät mittarit on iso plussa, Toivottavasti eivät mene muuttamaan niitä uusissa malleissa.
- Anonyymi
Dacia ei ole järkiauto kun ei ole digitaalia, jota kaikki haluavat. Esim. epäselkeät pyöreät mittarit on iso miinus. Toivottavasti menevät muuttamaan niitä uusissa malleissa.
- Anonyymi
Dacia ei ole järkiauto kun ei ole digitaalia-----Voi herra jumala teitä, ja pidät varmaan tuota vielä järkikommenttina !!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Dacia ei ole järkiauto kun ei ole digitaalia-----Voi herra jumala teitä, ja pidät varmaan tuota vielä järkikommenttina !!!
Ei ole pakko ostaa mitä ei halua. Olkaa hyvät ja ostakaa, jos haluatte.
- Anonyymi
Kyllä joku Duster taitaa vähän sellainen äijäauto olla. Ja on hyvä että sellaisia vielä on. Ei ylipäätään enää meinaa löytyä ihan tavallista perusautoa, sellaista missä ei olisi mitään turhia vikaantuvia härpättimiä, vaan vain oleellisimmat varusteet, kaikki välttämätön liikkumiseen pisteestä A pisteeseen B. Toki Daciassakin on nykyään jonkinverran tarpeetonta, mutta se johtuu enimmäkseen EU:n lainsäädännöstä. Aidon äijän ajamista tarpeettomat varusteet vain haittaavat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun443088Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081897Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171880Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si771625- 171484
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431378- 261312
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901309Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1061109UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1061106