Etsin tyttöä, joka haluaa piiskaa silloin tällöin

Hei kiva tyttö!

Jos tunnet, että kaipaat piiskaa tai haluaisit vain kokeilla miltä se tuntuu, niin täällä olisi mukava viisikymppinen mies Helsingistä valmiina auttamaan.

J

6

986

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minä etsin nainen joka halua anna piiskaa silloin tällöin!Minä kirjoitin iskuri treffit mutta ne ei ottanut ilmoitus sisään!

      • Kenelle kysyt?Mitä tarkoitat?Varaakaan?Tarkoitatko varaa seurata naisen kansa?


      • Ei kai risunippu maksa pitään mutta on tietysti nöyryyttävä itse hakea risut omalle pyllylle mutta masokisti nauttii kun hän saa tuntea nöyryyttävä,alistettuua!


      • Minä kirjoitin nyt taas sinne iskuri net että haluan löytä nainen joka annaat piiskaa!Minun nimeni siellä on alone jos ne otan se viesti vastaan,se viimeinen missä nimeni oli masokistimies ne ei ottanut sisään!


    • Anonyymi

      Jos olet sama henkilö, jolta on täällä juttua samasta aiheesta, niin laitoin sulle just postia.

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      139
      13233
    2. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      85
      3685
    3. Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta

      Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,
      Maailman menoa
      127
      2999
    4. Martinalta vahva viesti

      "Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1410
    5. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      37
      1393
    6. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      155
      1356
    7. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      115
      1284
    8. Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista

      Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1224
    9. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      81
      1081
    10. Nautitko riidan haastamisesta?

      Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin
      Sinkut
      205
      989
    Aihe