Seksiä ilman suulle suutelua

Anonyymi

Saako seksiseuraa helposti ja ilman sen kummempia ihmettelyjä, jos ei suostu suutelemaan suulle? Viekö se suurimman osan mielestä olennaisen osan seksistä?

7

3157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Asennossa 69 ei tarvitse suudella suulle.

    • Anonyymi

      Mitä vittua niitä pussailemaan?

    • Anonyymi

      Vaimo on just tuollainen. Se ei suutele vieraita eikä ota suihin.

      Pilluaan se tykkää jakaa ja sen useat tietävätkin.

    • Anonyymi

      Itselle kävi näin. Olin saanut varatusta naiselta kyläkutsun. Nainen alkoi jutella seksistä mutta ei kuitensnkaan halunnut antaa pillua. Kun tuli lähdön aika hän antoi halun ja hali muuttui ensin pusuksi ja siitä suudelmaksi ja pillun antamiseksi.

      Myöhemmin tämä ihminen kertoi että oli miettinyt sitä pillun antamista jo aiemmin, mutta siinä hetkessä asia ei edennyt.

    • Anonyymi

      Kunhan ottaa suihin, niin ei tarvitse suudella.

    • Anonyymi

      Mä olen kerran törmännyt joskus kauan sitten naiseen joka antoi pillua mutta ei halunnut suudella vaan väisti kun yritti. Kukaan muu ei ole skipannut ekaa pesää. Aika ohuet huulet tytöllä oli, mutta sitäkin herkumpi vartalo.

    • Anonyymi

      Olen kerran harrastanut käsiseksiä ilman, että tilannetta edelsi minkäänlainen suutelu, ainakaan suulle. Mies oli varattu ja alkoi hyväillä minua. Lämpenin ja hyväilin takaisin. Yhdyntään mies kuitenkin veti rajan, sitä hän ei halunnut varattuna harrastaa, mutta ehdotti yhdessä masturbointia. Hoitelin itseni ja autoin sitten häntä kädellä, suutelin tosin kaulaa. Suutelu olisi varmaan ollut hänelle samanlainen rajanylitys kuin yhdyntä. Tuntui hieman oudolta olla niin intiimisti ilman suutelua, siitä tuli olo, että tässä harrastetaan ihan vain pelkkää seksiä eikä mitään muuta, joka tosin oli totta. Mutta suutelu lähentää, vaikka kyseessä olisikin vain puhtaasti pelkkä seksikumppani.

    Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      272
      2410
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      299
      1289
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1201
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1201
    5. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      58
      1145
    6. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      81
      1096
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      44
      962
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      67
      897
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      22
      860
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      767
    Aihe