Siellä voi bongata tummaihoisen ihmisen tai jopa entisen koulukaverin. Kyllä on kylän ämmille kertomista ! Ja pääsymaksu Stellaan on nolla markkaa. Siis nolla euroo, jos nykyajan kielellä halutaan sanoa. Tervetuloo !
Mikkelin Stella on juvalaisten eläintarha
10
1364
Vastaukset
- Anonyymi
Mänen mieluumin tokmanile ja vehmaan tienristin apsile. Sielläkii näkköö outoja immeisijä ja siästyy pensoo.
- Anonyymi
Claes Ohlsonilla olen käynyt.
- Anonyymi
Mikä se on? Joku sun poikaystävä vai?
- Anonyymi
dresmanissa voisi käydä ...
- Anonyymi
Nyt menee juvan pojalla kovaa. Resmannilta vuatteet oikein? Kallista on. Juvalta saa puolet halvempia Juventuksesta.
- Anonyymi
Stella on juvalaisille hieman sama kuin Abu Dhabi helsinkiläiselle. Luksusta ja näkee maailman meininkiä. Kannattaa ekalla Stellan reissulla ottaa ihan iisisti, tavaran ja ihmisten määrä voi tulla yllätyksenä. Ei kannata tuijottaa, jos näet mustan ihmisen, ohitat vaan sen ja sanot jambo man! Enemmänkin tarkkailet ihmisten liikkeitä ja toisella kertaa sitten ostat vaikka sen juvan ensimmäisen videotoistolaitteen.
- Anonyymi
Alakerrassa on Alko sekä ruokakauppa. Sitten vaan hipihipi livakkaan pois, eikä passoo tuijotella tummaihoisia, ettei tartu semmonen mutu-tauti.
- Anonyymi
Juvalla ei ole tummaihoisia
- Anonyymi
Älkää menkö. Ei siellä pysty edes kyttäämään, kun on liikaa vierasta porukkaa.
- Anonyymi
Kyttääminen ja stalkkaaminen kuuluu juvalaisten kulttuuriin. Ei me välitetä, vaikka joku entinen koulutyttö olis nykyisin melkein 50-vuotias aikuinen nainen. On vaan ihan
pakko mulkoilla.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942563- 196980
- 55772
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119682- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?15516- 49503
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52494- 55475
- 40464