Puhelimessa

Anonyymi

Moi. Mites muut miehet, harrastatteko puhelinrunkkuja? Itsellä tulee soiteltua usein tuonne 02 linjalle. On kiihottavaa kunkuulee toisen miehen tai pojan runkkaavan. Mukavaa kuulla kun toisen runkkarin hengitys kiihtyy ja tietää toisen nautiskelevan samalla tavalla kuin itsekin.
Mul on myös yks tuttava jonka kans usein runkkaillaan puhelimessa. Usein kun kaveri soittaa ni aluks jutellaan niitä näitä. Monesti kaveri kyselee et ootko nähny kaupungilla tai jossain hyvännäköisiä pullotuksia tms.. Siinä vaiheessa jo itellä housut usein tosi ahtaalla ja kun kysyn kaverilta mitä hän on kokenut tai nähnyt viime aikoina niin pakko avata jo housut. Kaveri yleensä keroo melko seikkaperäisesti mitä on nähnyt ja kertoessaan sanoo et kyrpä rupee seisomaan pelkästä ajatuksesta. Siihen totean et niin seisoo täälläkin. Jompikumpi ehdottaa et pitää varmaan runkata. Viimeks sanoin kaverille et mul on ollu kulli jo hetken aikaa kädessä kun kuuntelin hänen tarinoita, siihen kaveri vastas et hänellä seiso kulli jo mulle soittaessa ja arveli saavansa musta puhelinrunkku seuraa. Eilen laitoin kaverille illalla vaan viestiä et mikäs fiilis siellä. Kaveri vastas et vähän levoton olo. Soitin hänelle ja kysyin mitä tarkoitat, nii kaveri sano et tekis mieli kattoo pokee. Sanoin et laita filmi pyörimään ja niin hän tekikin. Kyselin välillä mitä filmissä tapahtuu, oli kiihottavaa kuunnella kun kaveri selitti filmin tapahtumia ja samalla kuulin miten kaveri runkkas itteensä. Kaverikin kysy välillä et mitä teet ja vastasin vaan et on pakko runkata kun kuulostaa niin kiihottavalta. Jotenkin on vaan niin hiton kiimasta kuulla kun kaverin hengitys kiihtyy, välillä pyydän et laita känny kullin viereen ja sit kun kuulen tuppikullin litinää niin ri oo kaukana kun laukean. Täytyykin aamulla soitella kaverille et mitä su aamuna mielessä? Onk muilla miehillä samoja ajatuksia?

18

1424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aikaisin aamulla soittelin ns turun linjoille, vedettiin itä-suomalaisen jampan kans kunnon puhelin orkut. Kivaa oli kuunnella kun puhelin laitettiin välillä ihan kullin viereen, kunnon tuppikullin litinää. Kiihotti kuunnella kunnon huohotusta ennen mällin lennämistä. Vain 3 tuntii aikaa tuosta ja taas on alettava runkulle.

    • Anonyymi

      N klo 23 soitan taas kun tuun töistä. Toivottavasti on muitakin. T. Tomi

    • Anonyymi

      Kohta täytyy soittaa ”linjoille”, senverran kiihottunut olo kun oon lueskellut täällä juttuja.

      • Anonyymi

        mille linjoille.


    • Anonyymi

      Puhelinjutut oli in joskus ysärillä, kun TomTom Talk oli voimissaan.

      Ihan on unohtunut kiitos internetin.

    • Anonyymi

      Et­si se­­ksi­kump­pani! Mä­­är­­­itä par­­­ame­trit j­­­a kau­­­pu­­­nki 👉 http://6453777.com/G/Z3fv 👈

    • Anonyymi

      Soitan myös kun vaimo pois kotoa. Kiihottavaa kuulla toisen vanhemman ukkomiehen runkkaava .

    • Anonyymi

      Livechatin kautta kerran soitin jollekkin miehelle ja fantasioimme sekä runkkasimme loppuun saakka, kiimasta kuulla toisen litinä sekä huohotus . Lopussa pientä ininää kun laukesi tulin itse samalla hetkellä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Usein tulee runkattua puh sex.

      • Anonyymi

        Missä kontaktoit ?


    • Anonyymi

      On kyllä kiimasta keskustella toisen miehen kanssa ja runkkailla samalla. Vielä kiimasempaa ois kun sais soitella naisen kanssa ja kuulisi kun hän lipsuttelee pilluaan.

    • Minä harrastan myös puhelinrunkkuja joko 02-linjalla tai joidenkin persikasta löytyneiden kavereiden kanssa. Toisen kiiman ja laukeamisen kuunteleminen on tosi kiihottavaa.

    • Anonyymi

      Joks stondaa

    • Anonyymi

      Täytyykin kohta soittaa ja runkata toisen miehen kans. On kiimasta kuunneltavaa.

    • Anonyymi

      Miten nopeesti lens

    • Anonyymi

      Aamulla soitin, oli paljon aamukiimaisia miehiä. Yhden miehen kans mentiin kahden kesken linjalle ja juteltiin kiimaisia ja runkattiin. Oli kiimainen mies, välillä laittoi kännykän ihan kyrvän viereen ja sain kuunnella litinää.

    • Anonyymi

      Mihin numeroon vois soittaa ja runkkailla?

    Ketjusta on poistettu 41 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      66
      2248
    2. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1863
    3. Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...

      Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.
      Maailman menoa
      171
      1490
    4. Viulu vaiennut

      Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣
      Suomussalmi
      22
      1484
    5. Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.

      Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      79
      1186
    6. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      177
      1144
    7. Kyllä tekee kipeää

      Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬
      Ikävä
      21
      1096
    8. Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.

      Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä
      Maailman menoa
      105
      1074
    9. Luotatko kaivattuusi?

      Jos et, mistä kiikastaa?
      Ikävä
      77
      929
    10. En mä tiedä mitä tapahtuu

      siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.
      Ikävä
      9
      922
    Aihe