Unelmoin isosti

Eräästä rahakkaasta, älykkäästä ja komeasta vanhemmasta herrasta. Dream big, dream big girl.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Susta ei kyllä unelmoi kukaan. Ja se komeuskin taisi jäädä viime vuosituhannelle.

Äänestä
  • Ei naisesta sanota komea? Ja olin viime vuosituhannella lapsi.

    Äänestä

Vähän kulunut asetelma. miten ois köyhä, tyhmä, ruma ja nuorempi. Vois olla varmemp nakki.

Äänestä

Ihanko Sinkkuelämän mikä se nyt oli.

Äänestä

Mäkin unelmoin Kanyesta, mut sil on vähän mt-ongelmii. Sad ☹

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eräästä rahakkaasta, älykkäästä ja komeasta vanhemmasta herrasta. Dream big, dream big girl.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu