KPV / GBK yhteen

Nyt jos koskaan näiden jalkapalloseurojen olisi keskitettävä voimansa yhteen, muutoin tulevaisuus on ikuisesti mutasarjoissa. Aika jääräpäistä toimintaa peluuttaa kahta seuraa pienessä kaupungissa.
362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onhan se harmillista ettei menestystä ole jalkapallossa. Menestykseen tarvittaisiin paljon rahallista panostusta hyvien pelaajien saamiseksi joukkueeseen. Sponsoreitakaan ei kiinnosta alempien sarjojen tukeminen.

Äänestä

Ei iki päivänä .

Äänestä

Aloittaja ei näköjään tunne sääntöjä jos 2 joukkuetta lyödään yhteen niin toinen
menettää sarjapaikkaansa ja jos yhteistyö ei suju niin toisen on aloitettava 7 divarista, että näin, parempi kun GBK vaikka pysyy farmijoukkueena niin sieltä saa nostettua muutama pelaaja jos taidot riittävät ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt jos koskaan näiden jalkapalloseurojen olisi keskitettävä voimansa yhteen, muutoin tulevaisuus on ikuisesti mutasarjoissa. Aika jääräpäistä toimintaa peluuttaa kahta seuraa pienessä kaupungissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu