Onko täällä enää ketään joka haluaisi keskustella karvojen ajamisesta pois?? Jos ei ole enää ketään niin löydän kyllä poikia muualta..
Kaikkiko poistuneet?
10
921
Vastaukset
- Anonyymi
Itse rupesin ajelemaan karvojani sen jälkeen kun huomasin, kuinka paljon mukavammalta tuntuu kesähelteellä. Jalkojen väli ei hikoile niin helposti eikä synny hajua. Muutenkin on vapaampi olo ohuissa kesähousuissa ja aurinkoa ottaessa.
- Anonyymi
Karvojen ajaminen on hyvä juttu. Naiselle sopii lyhyet pimpsakarvat hyvin, pimsa on lyhytkarvaisena tai posliinina mielestäni erityisen sexy. Itsekään en pidä karvoista kullinvarressa ja pusseissa, ajan ne pois säännöllisin väliajoin. Muut genitaalialueen karvat vain siistin. Olen muualta niin karvainen, että posliinina olo olisi minusta hassun näköistä. Ja kokovartalon karvanajoon en viitsi ryhtyä.
- Anonyymi
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://6453777.com/H/9DjF 👈
- Anonyymi
Minä menetin pimppi karvat eka kerran kun olin 32v..
Oli mun eka vieraat miehet, mun eka kimppa.
Minut vaan sheivattiin väkisin, ja merkattiin fritsuilla pimpin laitaan.- Anonyymi
Voi helevetti sentään mistä näitä vitsiniekkoja oikein sikiää buuaahaa
- Anonyymi
mun karvat vois tulla ajeleen niin pallien ku peppureiän ympäriltäkin
- Anonyymi
Voin tulla heti kuohimaan
- Anonyymi
Kun ajaa karvat pois varren alta ja antaa niiden kasvaa pari päivää, tulee lyhyt sänkl, joka tuntuu hyvältä jäykän terskan vartta pitkin.
- Anonyymi
En tiedä mitä, mitä tarkoita karvojen ajamisen haaroje reisie välistä, et halunnut itse avata tätä,
on kertynyt niin paljon kokemusta, ettei kannata
kiihtynee kiimasena, aloittaa kiihtyneessä mielen tilassa olevien miesten kanssa joilla on kyrpä jäykkänä, siinä mielen tilassa kun karvasta vittua ruetaa parturoimaa etenkin alkoholin vaikutuksen alaisena, siinä on tietty vaarallisuus
aina vaan tosi asia, on tästäkin kokemusta, humalassa kiimasena kun olin Miehet kiihtyneenä rupesivat käsihöylällä Vittuni karvoja ajelemaan, pitää ajatella ettei enää ole 44v rva vitun posket vitun nahka ole mikään sieleä, vaan on venynyttä ryppystä kurttust nahkaa, että häpy huulien alue nehän on paksut Löysät myttyrät LihaLimpit pitää olla taitoo ihonahkaa toisel kädel okoo että toisel kädel sitte raakataa ajetaa karvoja, itsellelleni tuli pieniä haavoja vittuni kurttusee venyneesee vittuni nahkaa. Humalassa, mutta se ei vaan mitään haitannut. Kannattaa Ensiksi vähän ajatella.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124707Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1754438Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1031853- 4031691
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331453Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671162Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61159- 611030
- 721029
- 92968