Trendikkäästi kaakaomuki kädessä, ja saman väriset punaiset kaulahuivit ja myssyt. Sitten selfie ja tehdään siitä joulukortti.
Olen aina halunnut rusettiluistelemaan
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Onpa romanttista.
Onks tää näitä eimian settejä?
Samaa sarjaa kuin elokuvat hiljaiset sillat ja ylpeys ja ennakkoluulo?
Pitäsköhän munki kattoo joku romanttinen elokuva? Tosin en vtus mitään missä joutuu itkeen.
Mut toi eimia elää niin elokuvatodellisuutta ja fantasiamaailmaa et ehkä mäki jotain katon..
Toi Leap Year, fifty shades grey tai the ugly truth
Tai sit vaan basic instinc 😉
Saanko kysyä mikä sinun ongelma on? Eikö tänne saa kirjoittaa mitään hyvää, romanttista tai herättää mukavaa keskustelua anonyymisti? Vaan kaikkien kirjoittajien on oltava likaisia varattuja pettäjiä. Miksi haluat minut pois täältä, et voi tunnistaa minua. Mikä on ongelma?
Mutta luovun myös toivosta. Pidätte tämän niissä panojutuissa ja uhkailuissa.
Tuolla eimia-ahdistujalla kaikki kaunis ja romanttinen tai tunnelmallinen on kateuden ja ahdistuksen aihe, josta pitää riehua palstalla. Osaa vain alatyylisyyttä ja rivoutta.
Kaikki muut saa paitsi se eimia! Se kun menettää todellisuudentajunsa ja alkaa elään uskoen oikeesti niitä elokuvia todeksi.
Skitsoaffektiiviselta menee todellisuus ja fantasia sekaisin, siks sitä
Ei saa kannustaa syvemmälle.
Katon nyt basic instinc 2 :sen
Sekoitat mut ristoon.
Mua ei romanttiikka haittaa. Mut eimia ei erota kohta enää mikä on sen kuvitelmaa ja mikä
Totta.
Se vajoo psykoottisiin harhoihin. On nähty miten se alkaa kuvitteleen ylpeys ja ennakkoluulo kohtauksia tapahtuvan hänen ja kollegansa välillä tai miten sinulle on postia elokuvan sähköpostittelu tapahtuu hänen ihastuksensa ja jonkun toisen välillä vaikka kaikki parisuhteissa
Hän vajoo harhoihin
Mä oon muute hyvä tos lajissa heti jalat rusetilla kun pääsee jäälle, jatkot lääkärin luona joka oikoo vääntyneet nivelet