Teille voi vain sanoa, että KUTTI, KUTTI, KUTTI!!!! Olette puoli vuotta kipeitä, ja perheenne on karanteenissa !!!! KUTTI, KUTTI, KUTTI .....
Rokkottamattomat corona potilaat!
9
723
Vastaukset
- Anonyymi
sinulla on iso ongelma, hakeudu hoitoon
- Anonyymi
Piikki pani pään pyörälle:)
- Anonyymi
Kutti sentään ja toitottaa tollelleen!
- Anonyymi
Vieläkö, koronalingot, olette karanteenissa?
- Anonyymi
VITUTTAAKO?
- Anonyymi
Ootahan vain, kun sinäkin rokotteen ottanut alat mädäntyä sisältäpäin, kuten moni jo haisee, niin sitten sanotaan, se parhaiten nauraa, joka viimeksi nauraa
- Anonyymi
Selvästi karanteeni on syövyttänyt tämän sairastuneen coronalingon aivoja !!! KUTTI, KUTTI, KUTTI !!!!!
- Anonyymi
Coronan oireet jatkuvat puolitoista kuukautta !!!!! KUTTI, KUTTI, KUTTI !!!!
- Anonyymi
Ja palkka juoksee kokoaika ja samaanaikaan voi katsella telkkaria ja juuva kalijaa! Mikäs sen parempaa 🤣😂🤣😂🤣😂 sohvalla on mukava köllötellä huurteinen kalja kädessä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2585386
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!572660- 862337
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.4041607Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss1031337SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä291153Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse101109Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9257971Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte180937Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u41883