Tapasin jo vuosia sitten naisen joka oli 50 vuotias! Henkilökemiamme toimi yksiin niin hyvin, että mentiin aktiiviseen seksisuhteeseen! Olen häntä 10 vuotta nuorempi eli tavatessa 40 vuotias ja ikäeromme ei ole haitannut yhtään! Tavallaan rakastan häntäkin mutta kun syvästi olen ajatellut, niin rakastan sitä mitä häneltä saa! Saan läheisyyttä, antoisia ja järkeviä keskusteluita, seksiä, huolenpitoa hänenkin suunnalta, vaikkakin olen avoliitossa toisen naisen kanssa! Olen siis kahden naisen loukussa! Miksikö olen tässä tilanteessa? Haluan kokea ja nauttia elämästä, täysin rinnoin. koska elämä on varsin lyhyt tuhlattavasi murehtimiseen½
Huolenpito, seksuaalinen rakkaus on ihanaa!
Anonyymi
23975
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Hyvä niitä rakastajattaria on olla useampi jos kunto kestää ja kuntoa riittää. Ei sen hepin tarvitse kortilla olla naisilla, vaan tarjoile ihan reilusti.
Minulle riitää kaksi naista sillä en halua enempää! On onnillinen ja auvoisa tasapaino, kun kummltakin saan sitä mitä haluan! Elämäni on ihanaa ja nautin siitä täysin rinnoin! En oikein ymmärrä miksi eräät miehet ei naista saa? Pääkopassa pitää olla vikaa, ellei naista saa alleen!
Kokeileppa silleen että molemmat naiset on mukana sängyssä, vai etkö uskalla?
Et taida saada kun miehistä rubareikää zuklaajunassa.
Saahan sitä näätiä fesepuukista, jos kenelle ne kelpaa. Kovaa viestitystä päivin, illoin. Kyllä iskee syöttiin. 😂
"Pääkopassa pitää olla vikaa, ellei naista saa alleen!"
Onnea, valitsemallasi tiellä. Mitä siitä mainehaitasta. Sitä saa, mitä tilaa.
❤️lempeä vailla koodilla haarukkaan
Täällä ammattitaitoinen vapaa remppamies remonttia tekemään, p*llupalkalla.
Mies miehelle, hellästi. ❤️
Pistetään paremmaksi...Täällä ammattitaitoinen ukkomies remppahommiin, p*llupalkalla.
Sain kaiken ihanalta 50v naiseltani, myös visvasyylän, herpeksen, tippurin, kupan ja hivin. Olen niin onnellinen tästä suhteesta, saan niin paljon! 🥰
Tämä aloitus on ollut liikkeellä jo aikaisemminkin. Ketjun aloittaja on akaton joka on itse sössinyt elämänsä. Onnea vain irtokissojen kanssa. 😂
Taas edessä viikonloppu ja kissa tulee vuokrakämppääni p-antavaksi.
Pää'äää, ei tuo enää kissasta mene 🐐
Täyttä mielikuvituksen tuotetta!
Hyvähän se on, että edes ajatus juoksee, jos ei muu liikahda.
Toivottavasti olet onnellinen haaveittesi kanssa, niin kauan kuin tajuat, että eipä totta ole mikään.
Mahtaa olla krapula, kun heräät ja todellisuus iskee päin näköä.
Sama kämppä, samat kaljatölkit nurkissa, samat pitsalaatikot pöydän alla, sängyssä paskainen lakana, pöytä täynnä likaisia astioita.
Poissa on eukko, haavevaimoa ei ole edes olemassakaan.
Otan osaa!
saatteko häneltä turpaan koskaan?
Voi tätä älyn säihkettä! Edellinen pohdiskelija on oletettavasti nainen, kun tietää noin tarkasti.
No ilonsa kullakin, jos se tekee elämästä paremman ja mielenkiintoisemman niin siitä vain.
Kannattaisi suunnata ajatuksensa muuhunkin, kuin naisen anatomiaan, vaikka että tutustuisi johonkin naiseen, josta saisi kaverin.
Aika säälittävää ja naurettavaakin, kun viitsit siteerata lääkärikirjaa.
Hyvää loppuelämää sinulle ja haaveillesi.
Mies tuon tekstin on kopioinut ja laittanut tänne.
Seksi on maailman yleisin ajankäytön muoto. Seksi on vähän niin kuin vaivalloista masturbointia, jonka lopuksi käsi valittaa vääränlaisesta kestosta ja tekniikasta sekä puutteellisista emootioista. Seksin alkuperäinen idea oli hyvinkin yksinkertainen, sillä tarkoitusperänä oli vain lisääntyminen. Vuosien saatossa aktiin on lisätty kaikenlaista huuhaata kuten naisen orgasmi. Alkuperäinen akti toimi kaikessa yksinkertaisuudessaan näin:
Uros asettaa pippelinsä pimppiin
Pippeli vedetään ulos pimpistä
Toistetaan tarvittaessa
Seksiä voi harrastaa autossa, pianon päällä, ulkona, avaruusaluksessa tai huvipuistossa. Sänky ei ole suositeltava paikka, sillä siihen liittyy useita erilaisia riskejä, kuten jousten uppoaminen selkärankaan. Seksi on harrastuksena suosittu, mutta hyvin kallis harrastus. Alkuun pääsee ostamalla halvan muutaman ruplan hintaisen paketin, joka sisältää erilaisia tarvittavia välineitä, kuten dildoja, käsiraudat, alapäälävistyksiä ja sinisiä pillereitä.
Seksi kiinteyttää pakaroita ja reisiä, jonka takia sitä suosivat niin mummot kuin papatkin. Erityisesti nuorten keskuudessa se on suosittu vapaa-ajan harrastus, sillä se auttaa keskittymään ja on loistava liikunnanmuoto.
Seksi voi olla pelottava kokemus ensikertalaiselle, ja niinpä lapsien olisi hyvä pyytää jompaa kumpaa vanhemmista valvomaan ensimmäisiä kertoja. Mikäli tämä ei ole mahdollista, lapsille turvallista seksiä voi ostaa tai vuokrata tavallisista kodinkoneliikkeistä tai Internetistä.
Toisaalta seksin suomaa nautintoa ja sen merkitystä ollaan ehkä liioiteltukin. Kuuluisa stoalainen filosofi, Rooman keisari Marcus Aurelius kirjoitti osuvasti teoksessaan "Itselleni" seksistä seuraavalla tavalla:
S. Spielberg: Kolmannen asteen sukupuoliyhteys
»Kalaherkkujen ja sen sellaisten ruokien keskellä voi muodostaa vaikutelman, että tässä on kalan kuollut ruumis,(...) tai yhdynnästä, että se on vain sisuskalujen hankaamista ja liman erittämistä tietyn kouristuksen kera»
Aurelius siis ymmärsi sen, minkä monet seksin ensikertalaisetkin havaitsevat hyvin nopeasti: yhdyntä (yläkoululaiset: se tarkoittaa sitä panemista) on aika sotkuista ja haisevaa hommaa, eikä siihen tule ryhtyä kevein perustein!
Tunnetuimpia seksin harrastajia ovat naapurin eläimellisen äänekäs pariskunta, Paula Koivuniemi, Paris Hilton, Muumipappa, Matti Vanhanen, Mikko Leppilampi, Seksi-Seppo ja äitisi.
Steven Spielberg ohjasi vuonna 1977 aiheesta fantasiaseikkailun nimellä "Kolmannen asteen sukupuoliyhteys".
Olimme jälleen yhdessä ja antoisaa oli aika! Rakastelimme 2 kertaa ja ekakerralla olohuoneen sohvalla, toisella kertaa makkarin sängyllä! Kävimme pitkällä kävelylenkillä ja paistoimme tikkupullaa sekä makkaraa eräällä laavulla! Tiedän että kirjoitukseni herättää kommentteja laidasta laitaan, mutta en pane pahakseni negatiivisiakaan kommentteja! Elämästä tulee nauttia jokaisen!
Näin vanhempana naisena, toivoisin että minullakin olisi sinunlaisesi elämän sulostuttaja. Ei miehet juuri syty kuusikymmenvuotiaasta , harmaan hiuskasvun omaavasta naisesta. Minäkin haluaisin vielä nauttia elämästä ja kaikin tavoin! Tiedän kuitenkin että elämäni tulee olemaan sitä tasapaksua tyhjyyttä, kuten ennenkin .
Täytä toiveesi, panosta itseesi ja etsi! Minä rakastelin häntä jälleen eilen. Sylikkän nukahdimme mutta tuli siinäkin pian liian lämmin ! Hän sietää jopa minun kuorsaustanikin, vaikkakin pukkaa aina silloin tällöin kylkeeni yöllä että lopettaisin kuorsaamisen
Koimme eilenkin, puolin ja tosi ihanaa yhdessäoloa! Teimme lohesta kunnon sapuskaa fileinä ja perunamuusikin päälle! Emme tällä kertaa rakastelleet vaan nukuimme yhdessä!