Tapahtui vielä vahingossa leikin tiimellyksessä.
Ei sitten peräännytty kun upposi "väärään" osoitteeseen.
Rauhallisesti aloitettiin kumin kanssa, ajatus paljaalla ei ehkä juttu.
Taitaa kielletyn tekemisen jännitys ja pornoteollisuuden kuvitelmat tehneet tehtävänsä ennakkokuvitelmissa?
Suolihuuhtelu esileikkinä ei kuullosta kovin romanttiselle.
Ei säväyttänyt ensimmäisellä kerralla
7
2205
Vastaukset
- Anonyymi
Minäkin kuulisin mielellään vinkkejä.
Ei vaan jotenkin iske vaikka erikokoisilla vehkeillä venytetty.Se joko iskee tai on itkemättä. Vähän sitä joutuu harjoittelemaan, että se alkaa sujumaan ja olemaan luontevaa. Sitten kun se o luontevaa, voi alkaa löytämään sitä juttua. Ja on se siitä paristakin kiinni. Keskusteltiin exän kanssa siitä, että moni oli pannut perseeseen, mutta meillä oli vaan eri kivaa se homma. Kun tykättiin ja huolehdittiin toisistamme ihan omalla tavalla.
Itse suosin, että nuolen pyllyn oikein huolella rennoksi ensin, ja oikeastaan koko alapään. Sormetan perseeseen ja nuolen pimppaa ja välillä nuolen taas pyllyn puolelta. Tällä käsittelyllä on peppu kyllä ihan painovalmis. Ensin pimppaan ja lopuksi pyllyyn. Huolellisen esileikin jälkeen ei tarvi yleensä edes liukkaria, vaan uppoaa peppuun ihan heittämällä..
Joskus taas meininki on aggressiivisempi ja tekee mieli persettä ihan heti.... sitten liukkaria tarvitaan ja rauhallista etenemistä. Joskus jos oikein panettaa kovasti ei aina ehdi pillun puolelle ollenkaan.
- Anonyymi
entä jos sinä olisit panija sitten mies ymmärtäis miltä se tuntuu
- Anonyymi
Miehenä kokeillut molempia tapoja, ei vaan säväytä
- Anonyymi
suoli huuhtelu ensin sitten soitto miehelle että täällä valmiina nyt tulikin 2miestä no imee kulliani ja toinen panee
Suostuin antamaan viikonloppuvieraille peppua kun sitä kerjäsivät.
Olin aika hämmentynyt kun sanoivat että ilman huuhtelua kiitos. Suoraan spermat kokkareiden sekaan.
Onko muilta kielletty suolihuuhtelu?
Ketjusta on poistettu 34 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 62895
- 119694
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp79670Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm32598- 37581
- 86527
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante110525- 41481
- 37465
- 70446