Missä Oulun uimahallissa miesten saunassa vois nähdä ja hieman vaikka hiplatakkin omaansa... ihan vaikka huomaamatta. Tai jos mukaan lähtiötä olis niin aina parempi. Olen käynyt Tuirassa. ihan kivapaikka sekin. Varmaan samanlaisilla ajatuksilla on joku toinenkin liikkeellä.
En mitään rivouksia ajattele, mutta kivoja katseita ja suihkussa pesuja ja tarinoita saunassa ja pukuhuoneessa. Eroottinen lataus mukana, Viipyvä katse ja jutustelu vaikka autoista.
En mitään rivouksia ajattele, mutta kivoja katseita ja suihkussa pesuja ja tarinoita saunassa ja pukuhuoneessa. Eroottinen lataus mukana, Viipyvä katse ja jutustelu vaikka autoista.
Vastaukset 36
Vanhimmat
Ketään ei kiinnosta sun kutistunut katkarapu 🦐
Mminua
Kävin eilen kivoja vilauksia ja saunassa mukavat jutut lentää.
hiplaisin mieluummin toista ku omaani jos oltais kaksistaan voisin imeäkin vau
Kivapaikka uimahalli on. Monenmoista näkee ja silmän iloa löytyy. Ei tarvii vehkeet olla juhlakunnossa, hyviä tapoja pitää noudattaa.
Mutta kyllä se kiihottaa vaivihkaa vilkaista. Luulen että jotkut tykkäisi jo vilkaisisi hieman pidempään. Pieni vilkaisu on riittää. Suihkussa voi sitten pestä itseään vähän pidempää. Raksilan uimahalli on kivapaikka. ei ylilyöntejä kuitenkaan.
Ihan rohkeasti voi runkatakin höyrysaunassa ja poreammeessa. Monet kerrat on adoniksia katsellessa alkanut kyrpä turpoamaan ja ollut pakko hoitaa paikanpäällä.
Poreammeessa en runkkaa eikä altaassa, suihkussa kylläkin. Olen peseväninä ja kun hieron suihkugeeliä kaluun niin teen sen ihan runkkausliikkeillä katsoo ken haluaa, toki katson vähän ketä on näkemässä. Usein annan spermankin lentää.
oliskohan perjantaina kivoja kavereita 3-saunassa.
Kempeleen zimmarin höyryissä...
Oulun Raksilan uimahallissa kiva käydä ja saunoa 3-saunassa. Usein näkee vanhempien miesten vaivihkaa kaluaan hieroa. Puolikovia kaluja siellä näkee jokakerta. Menen aina sinne peräpenkille, mistä näkee suihkupuolelle. Siellä suihkussa pesevät huomattavan pitkään runkkausliikkein kalujaan, tietäen, että saunan peräpenkiltä näkee. Sehän kiihottaa katsojaa ja suihkussa olevaa. Tänään mennään.
Kaikki miesten hauskuudet Suomessa löytyvät miesten luettelosta 👉 http://ualgberta.ga/G/cK6GI 👈
Nähtävää on paljon siellä, käyn usein. Joka kerta jotain kivaa sattuu.
Raksilan uimahalli on aivan hyvä juttu. Tietäs vaan käydä sopivaan aikaan.
Uimahallissa alkaa tehdä kyrpää mieli, jos näkee oikein hyvin varustetun ison karvaisen miehen.
Taas oli kiva käydä uimahallissa. mukava suihkussa laittaa pesuainetta kalun ympärille ja vedellä näkyvästi. Meitä oli kaksi ja hoksasimme toistemme aikeet. Juteltiin! kivat kiihottavat muistot.
Minä tykkään käyttää erittäin läpinäkyviä uimahousuja...
Raksilassa ruukaan käydä. Se on hyvä paikka hieman vilkuilla ja hiplatakkin omaa kalua. Nyt on vain yksi sauna käytössä. 3-sauna on kylmänä, sähkön säästöä.
Kyllä siellä näkee kivoja kaluja ja suihkussa pestään hyväksi. Kiihottavaa katsella. Päivällä on ollut sellaista porukkaa liikkeellä.
siellä kiinteissä suihkuissa oli perjantaina tilaa jutella ja samalla runkata
Tiukka perse oikeille miehille 👉 http://4900049.com/G/Wt3I 👈
Uimahallit on kyllä monessa suhteessa hyviä. Käyn raksilan vesijumpassa n.2-3 kertaa viikossa. Nyt 3-sauna ei ole käytössä, jossa on ollut kiva kosketella ainakin omaansa. joskus toisenkin.
Mua kiihottaa suihkussa vilkuilla toisten kalun pesuja. Tykkään jos joku on kiinnostunut, mutta katselen toistenkin kulleja ja jos näyttää että jos se heille tuo jotain hyvää, niin voin katsella pidempäänkin.
Ainakin yhden kanssa on silmäpeliä pidetty, ollaan molemmat jo varttuneempia. Suihkussa on kalut pesty hyvin ja katseltu toisiamme.
pidemmälle siellä ei voi mennä, kalun pitkään pesu ja puoliseisokki on rajoilla.
mites Jyväskylän uima hallit
Raksilassa huomenna aamusta saunaseuraa? 55w UKM, 185/80, 19/5, parrakas ja karvarintainen...
Helvetti että kuulostaa hyvälle...
Taisin sattua samaanaikaan. Ilmeisesti saunassa oltiin. Et peitellyt, enkä minäkään. Kiva katsella toisiamme, toisia sauna kavereita ärsyttämästtä
Perjantaina menen raksilan vesijumppaan puolenpäivän aikaan. Oletkohan sama parrakas mies, joka nostaa kivasti toisen jalan lauteille ja joskus hiplaa. Kiihottava katsella. voi kun voitais jutella vaikka suihkussa muutama sana.
Katselen komeuttasi istuen vastapäätä . Sinä siellä kuumemmalla puolen.
Ainakin suihkussa luulisin, että oltiin samaan aikaan, koska kahdella oli puolijäykkä, Pestiin kauan ja hyvin.
Tänäpäivänä menen 11-aikaa raksilan uimahalliin. Olis kiva jos olis kivakaveri saunaan ja juttelemaan. Oon 60- ukm. Hyvät mitat omaava. vinkkaa suihkussa ja saunassa nosta molemmat jalat lauteille.
Voishan sitä tullakki. Pystyykö sielä seisottaan
Uimahallissa tulee kätyä useammin, kun on saunassa ja suihkussa mielenkiintoista. Samalla uintikerrat lisääntyy ja kunto kohenee...tykkään kovasti. Oulun uimahallissa on nyt viimeaikoina ollut hieman enemmän kävijöitä, koska on vain yksi sauna käytössä. Saunassa istutaan kylki kyljessä.
Ehdotan vilpittömästi harkitsemaan keskustelunavausta ammattiauttajan kanssa ja hoitoon hakemista.
Raksilaan tänään menijöitä? Ajattelin aamupäivällä käydä joskus kymmenen aikaan kun en ole aiemmin käynyt.
Miten siellä kannattaa edetä, onko 3-sauna edelleen paras jne? Onko remontteja?
Käyttäydytään hyvin ja nautitaan.
Olisko muita tapaamispaikkoja,vois kokematon kaveri käydä vaikka katsomassa ja osallistua . Toinen kokematon ja halukas voitais katsella toisiamme.
Onkohan tänään Raksilaan menijöitä. Vuoden viimeinen...
Aloitettu: 2021-10-31 14:06:57
Kävin tänään vuoden viimeisenä päivänä. Aika vähän porukkaa, saunassa olin kahdestaan yhden ukon kanssa. vähän hiplattiin ja juteltiin seksistä ja vaimoistakin juteltiin. Molemmat oltiin ukkomiehiä ja myöskin bi-henkisiä.
Sovittiin että 7pv mennään uudelleen virkistäytymään.
Raksilassa loppua kohden kävijöitä on enemmän kuin normaalisti. Olin eilen 3-saunassa kahdestaan vanhemman miehen kanssa. istuttiin jalat levällään ja hiplattiin ja katseltiin toistemme kaluja. Siirryttiin vierekkäin toinen kaveri halusi imeä mua ja se sopi kyllä. saatiin olla kahdestaan pitkään. Tuli kolmaskin mies, kivannäköinen n.60, huomasi heti mikä oli meillä meneillään, tuli viereemme ja siinä kolmestaan nautiskeltiin.
jos tunnistat, olisi kiva uusia tuo, ennenkuin raksila menee kiinni.