Vituttaako teitäkin kun sielä helsingissä piTää mennä niitä vitun junia sielä tien keskellä. Ihan saatanan vaarallista, kerRan meinasin jäädä alle kun ei saatana edes töötännyt. Ne pilaa asfhaltin kun mEnee niillä vitun kiskoilla sielä asfhaltin päällä. Myös niiden kyydissä ei ole erikseen mustille erillisiä paikkoja koska minä en minkään nokikepin vieressä tahdo istua. Tai jotakin vastaavaa.
HeLsingin JunAliikenne
Anonyymi
6189
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siis mitÄ vittua oot vienny sanat suustani vittu. Niitä ihmisiä jotka luulee olevan porvareita ku kulkee saatana junalla keskellä kävely vitun tietä. Kun itse olen vähän köyhempi kaveri ja paita haisee lahnalta ni vittu mitä paskaa.
Porvari tarkoitti keskiajalla kauppiasta.
Mitäs höpisitte en kyllä ymmärrä mikä teitä vaivaa että tullaan valittamaan tälläsestä adiasta nyt sitä vitun järkeä päähän ja äkkiä
Ne pilaa sen saatanan asvaltin sieltä niin ei mitään järkeä pitää vittu junia kävelytiellä. Ei kuulosta kovin järkevävältä
Missäs asut tulen käväsee ja saat nekkuu
PILAAVAT ASVSHALTIN SAATANA