Onko muilla vastaavaa ongelmaa, kun ei haluta olla enää miehen kanssa, tuntuu ikävältä, vaivalloiselta ym. ym. Ihan vain tää sisääntyöntyminen ällötää... Mutta Kuitenkin haluttaa runkata päivittäin klitorista, eli seksihalut muuten kondiksessa...
ITSETYYDYTYSTÄ MUTTA EI
YHDYNTÄÄ
74990
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
mulla joskus sama ongelma.. mutta on auttanut, että olemme mieheni kanssa vähän aikaa harrastettu vain suuseksiä.. halut ovat sitten ajallaan palanneet!
ns. esileikit eli lämmittelyn vähälle ja menee suoraan asiaan?
Jos näin on, niin en ihmettele, ettei tee mieli laskea sisälle, vaikka mies haluaisikin laskea sisälle.
Oma vaimo tykkää ainakin halimisesta ja se tarkoittaa koko kehoa.
Aika outoa ajatella, että naisella kaikki, mikä tuottaa hyvänolon tunnetta, olisi tuolla pimpsassa.
Taitavat nämä aikuisviihteen videot harhaanjohtaa monia. Melkoisen ällöä, kun pimpsa, peppu ja suu on yhtäaikaa täynnä kankea ja hyvänolon tuottamiseen naiselle riittää
harjoitus
ja sillai. Mä luulen, että kaikilla naisilla tulee joskus "mies-haluttomia" kausia ja sitten ne taas menee ohi, kun ei asialla liikaa rassaa. Yritä jotenkin kautta rantain kauniisti kertoo sun miehelle, ettei nyt juuri tee mieli. Ellet sit pysty kertoon sitä ihan rehellisesti ja suoraan. Kyllä sit taas alkaa onnistua, kun on vähän aikaa ilman.
Mutta jos sun mies tosiaan on sellaista tyyppiä, ettei lämmittele sua tarpeeksi... Niin sitten kyllä suosittelen joko sanomaan sen miehelle suoraan tai etsimään jonkun oikean miehen, joka osaa ottaa naisen kunnolla huomioon... No, mutta oikeestikin, kyllä naisella on oikeus kunnon esileikkiin!
vireille. Eihän tuollaista kukaan kestä,kun äijä on änkeemäs päälle...
hommaa uuden hoidon... voisit jopa auttaa sitä siinä. Hoidat äijälles lähipiiristä panokaverin, niin kaikki on taaas ihan kunnossa... nussi sä ihan vaan itekses..
Ei seksi ole pelkkää yhdyntää... seksuaalisuudestaan voi nauttia niin monella tavalla. Katso sivujani http://amateurs.erosway.com/helix/