pekka anssi ja aki. avautuu tuosta talon naisten teennäisiyydestä ja pelaamisesta tiettyjen miesten mm. pekkaa vastaan. 247 katson mitä on tapahtunut koosteessa edes kommentaattorit puhuu mitä sattuu ja kehuu suosikkejaa. mitä 247 katsojat ei voi mutakun ihmetellä.
nyt sielä käy hyvä keskustelu
5
93
Vastaukset
- Anonyymi
Aivan niin huonoa kuin olla voi ,siinä oikea juorurinki ,mitäs he ovat olevinaan? Toivottavasti tämä formaatti on viimeinen,on vaan niin ala-arvoista menoa.
- Anonyymi
Pekan Anssin ja Akin seurassa ei käydä koskaan mitään keskustelua. Pelkkää paskanjauhantaa, manipulointia ja läyhäystä muista asukkaista.
Miespuolinen versio muinaisesta Akkaringistä; Teija Jonna ja Anne. Ihan puistattaa kun muistelee. - Anonyymi
Just. Ei mitään keskustelua tuo ole. Eikä Anssi eikä Pekka osaakkaa keskustella mitään,. Akilla oli joskus keskusteluhetkiä Juhanin kans. Pekkahan alkaa puhua vain itsestään, kun joku kuuntelee ja Anssi myötäilee.
- Anonyymi
Kyllä noissa paksuissa vetelehtivissä naisissa olisi puhumista! Pistäisivät kotiin makoilemaan ja tupakoimaan molemmat!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä noissa paksuissa vetelehtivissä naisissa olisi puhumista! Pistäisivät kotiin makoilemaan ja tupakoimaan molemmat!
naiset kottiin sieltä. erityisesti jassu joka ei muutakun valittaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1996974- 1592056
- 1131698
- 511400
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551258Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢501128Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu1001074Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?71016Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan253961- 41949