Et tunne mua ikinä

Niin se vaan on 🤐.. Et anonyyminä, etkä muutoinkaan... Se on tarkoitettu niin!
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ethän sä anna siihen tilaisuutta

Äänestä

Kyllä tarviisi aika paljon sinulta mies nyt vastaantulemista, että pystyisin luottamaan sinuun taas. En enää oikein luota kun olet sellainen jokaisen naisen mies ja varmasti olet jo toisia kokeillut.

Äänestä
  • Luottamus tulee ajan kanssa, mutta sen verran kerron, jos luottamus on mennyt, se ei palaa koskaa ehyeksi! Se näkyy suhteessa aina jossain muodossa. Itellä tässä oli takana, että ketään ei voi tuntea muutaman sanan tai netin perusteella.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Luottamus tulee ajan kanssa, mutta sen verran kerron, jos luottamus on mennyt, se ei palaa koskaa ehyeksi! Se näkyy suhteessa aina jossain muodossa. Itellä tässä oli takana, että ketään ei voi tuntea muutaman sanan tai netin perusteella.

    Ei voi tuntea, mutta kyllähän ne pelimiehet jo pidemmän päälle pystyy näkemään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei voi tuntea, mutta kyllähän ne pelimiehet jo pidemmän päälle pystyy näkemään.

    Ne kyllä voi😂, miehet on ihmeellisiä, yks tyrkyttää kokoajan itseään, varattu, mutta ei kyllä kiinnosta, no joo.. Yhdesti ajattelin, minkälaista ton kanssa olisi.. Tiedän jo.. Kiihkeää, sen näkee silmistä, mutta mä haluun sen ujon kahvipöytä nurkkaus miehen, joka hädin tuskin uskalsi kertoa, että miks lähdit mun luota kotiin! Ei kiinnosta pelimiehet!

    Äänestä

Samoja tuntemuksia joutuu myös mies käymään läpi, entistä enemmän tuntuu olevan naisia liikkeellä, joilla on piilotettu menneisyys, josta eivät mielellään halua puhua. Paljastuminen voi olla kaiken hyvän menettäminen ja sen myötä oma romahtaminen? Pelkoja voi olla monia.

Äänestä

Niin se on Erkki, niin se on.

Äänestä

E vvk

Äänestä

Niin, vaikutelma jonka toinen itsestään antaa voi toisinaan aiheuttaa myös sen, ettei haluakaan toista tuntea. Huonosta hyväksi harvemmin muuttuu vaikutelma toisesta, kun etäisyyden otto on silloin houkuttelevampi vaihtoehto.

Äänestä

NARSISTIIN EI KANNATA LUOTTAA ENEMPÄÄ EN HALUA TUNTEA

VAIN SINÄ OLET OLEMASSA OMINE TARPEINESI


ADIOS

Äänestä

Anonyymituntemuksen varaan ei kenenkään kannata laskea.Ei kait kukaan tänäpäivänä holotna harasoota uskottele itselleen.
Tarkoitus on sivujuonilisäys, kuten en lannistu per..le!

Äänestä

Ok. Ehkä niin on parempi. Jos ihminen ei pysty hakemaan apua niin se tekee surulliseksi. Luottaisit edes läheisiisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin se vaan on 🤐.. Et anonyyminä, etkä muutoinkaan... Se on tarkoitettu niin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu