Valkosipuli ja potenssi

Anonyymi

Kokeilin tuota valkosipulia. Sanovat että auttaa erektioon. Itselläni ei toki mitään ongelmia ole ollut, mutta kiinnosti tietää, onko vaikutusta oikeasti olemassa.

Ja voin todeta että voi pojat. Ihan mieletön erektio!! Tuntuu, että itseä alkaa jo se p#nettaa niin lujaa kun huomaa kuinka paksu ja kova kalu on. Vaimokin on ihan myyty. Tuntuu, että vaikutus on aivan huomattava nimenomaan tuohon paksuuteen.

Valkosipuli on syötävä raakana, jotta siitä saa allisiinia. Helpointa on, kun otat kynnen raakana ja pureskelet sivuhampailla, sitten nielaisu ja vedellä alas. Vältä koskemasta kielellä: se sattuu.

Minä vedän nykyään joka päivä aamuisin 2 valkosipulin kynttä raakana tyhjään mahaan ja illalla toiset 2. Päivinä jolloin tiedän että on seksiä saatan vetää aamulla jopa kymmenen kynttä valkosipulia! Illaksi haju ehtii tasoittua, eikä häiritse kumppania. Musta kahvi auttaa hajuun aika nopeasti.

Kuitenkin aion syödä valkosipulia jatkuvasti jatkossakin sillä allisiini on terveellistä muutenkin ja säännöllisesti syömällä sitä keho saa sitä joka päivä. Ennestään parantunut erektio on todella mahtava!

9

2690

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kymmenen valkosipulin kynttä ja haju lähtee kahvikupillisella. Taidat olla entinen maalari. 😂😂😂😂😂

    • Anonyymi

      Kyllä mullakin on auttanut mutta mulla on sen lisäksi paljon muitakin käytössä ja on kyllä semmonen potennssi että.
      D-vitamiinia.
      C-vitamiinia.
      Kaikki b-vitamiinit.
      Sinkki.
      Kromi.
      Seleeni.
      Kupari.
      Magnesiumi.

    • Anonyymi

      Paremman tehon saat valkosipulista kun murskaat sen kynnen ja annat olla sen 20min.

    • Anonyymi

      Ei ole sipulia voittanutta.

    • Anonyymi

      Kymmenen valkosipulin kynttä pohjille ja sitten iskemään seksiseuraa baarista. Onnistunee parhaiten kynsilaukkakerhon kuukausitapaamisten jatkoilla..

    • Anonyymi

      Poltatte limakalvot piloille jatkuvalla raakalla valkosipulilla.

    • Anonyymi

      Kokeile vaikka valkosipulin lisäksi kuuriluontosena tuommosta kokonaisuutta ni ei hyvä ihme mitä erektioita ja orgasmeja ollut.


      D-vitamiini 150mikrogrammaa päivittäin oliiviöljy pohjainen.
      C-vitamiini 1000mg.
      Kaikki b-vitaamiinit.
      Sinkki 15-45mg.
      Seleeni 200-300mikrogrammaa.
      Kromi 200mikrogrammaa.
      Kupari 1mg
      Rautaa kuuriluontosena nestemäinen 7mg.
      Magnesiumia 300-500mg iltaisin.
      Karnosiini 500-1000mg.
      Ubikinoni 150-300mg.
      Arginiini 750-1500mg.
      Dynaforce nestemäinen.
      Ashwagandha 600mg.
      Ginseng 200mg.
      Havupuu-uutejuoma 1-2dl päivä.
      Ginseng 200mg
      Abisan kuusenkerkkä islanninjäkäläuutevalmiste.
      Omega-3 mm krilliöljy on käytössä ja kalaa,Kanaa,Pähkinöitä,Oliiviöljyä.
      Bertils testoboost 1tabletti päivässä.

      • Anonyymi

        Niin ja myös chili mausteita on ollut käytössä mutta ei paljaaltaan vaan ruokaan laittanut kun chili on myös tutkimuksien mukaan antanut lisäpotkua erektioon.


    • Anonyymi

      Kaikissa sipuleissa on tämä sama ominaisuus ja mä käytän salottisipulia raakana on paljon miellyttävämmän makunen laitan mm leivänpäälle.

    Ketjusta on poistettu 51 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4378
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      149
      3165
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      48
      2482
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      50
      2407
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      98
      2065
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1883
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1616
    8. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1612
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      154
      1451
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      34
      1253
    Aihe