Kysymys tutulle naiselle. Olisitko otettu tiedosta?
Mitä jos mies haluaa seksiä kanssasi
Anonyymi
39771
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Olisin! kai jokainen nainen haluaaa ollla haluttu :)
Ei pidä paikkaansa tuo. Ei halua sellaiselta joka ei ole haluttava. Et halua kuulla sitä keneltä vaan.
Minä en olisi kun kaikki haluaa kanssani seksiä eli olen jot tottunut siihen ajatukseen.
No tuskin nyt kaikki kumminkaan. Kovat on luulot itsestään. Realismi, realismi! Haloo!
Vastaat taas trollaajalle, realismi realismi haloo niinpä
Ei kannata leikkiä tulella.
Aivan luonnollista, ei siinä
Eikös mieskin tollasesta tiedosta olis tyytyväinen,jos molemmat sitä haluaa?
En halua tietää, jos joku haluaa seksiä kanssani enkä itse halua sitä. Ja se ainoa kenen kanssa haluan ei ole noin tuttu.
Seksiin kelpaa kuka tahansa nainen,,,
Niinhän ne kaikki miehet haluaa eli en olisi otettu.
Onhan se toki imartelevaa, riippuu siitä miten toinen sen asian ilmaisee. Ehkä,ehkä ei... Ei voi tietää. Tosin ny olisin helposti vietävissä jos joku minulle sitä ehdottaisi. 😁
Sellaista en tule kuitenkaan ehdottelemaan.
Mistä kiikastaa kohdallasi?
Ei vaan ole tapana ehdotella sellaista. Sen aika on sitten kun on, jos on. Ei mikään välttämättömyys. Rakkaus tulee ensin.
Tietenkin olisin.
Et silti poikkea sillä muista miehistä vielä mitenkään.
Olisko sulla mitään ekstraa heittää tarjoukseen mukaan? 🧐😄
Kysymys tuntuisi kaikkea muuta kuin fiksulta. Tuttuus ei eroa vieraammasta.
itse pitäisin ehdotuksesta,sillä himoitsemani miehen kanssa olemiseen mielestäni kuuluu myös vahvasti seksi....olenko väärässä?
Tottakai sexiä tulee olla ajallaan, eihän sen puuttumisesta ole kyse. Muttei sexin itse pelkkä puksutus saa olla pelkkää himoa
haluan hirveästi puksuttamaan hänen kanssa :) vaik ois pelkkkää himoa
Luuletko että saisit himosi tarttumaan toiseenkin....todennäköisesti saisit tahtosi läpi hänen kanssa, et kaikkien.
Hyvää yötä ny vaan oudon halukas:)
jos se himo on joskus ollu,niin toivoa sopii,että se vielä syttys uudestaan ;) mut nää on niin tähtien asennosta riippuvia juttuja....
Eihän tuo aloituksen idea ollut, että se on himoitsemasi mies. Se olisi ihan joku muu tuttusi.
Riippuu ihan täysin miehestä. Asiasta voi olla otettu tai se inhottaa ja jopa ällöttää tai ihan ihan mitä vaan tuolta väliltä. Tunnetila voi olla myös ihan täysin neutraali "jaa, vai niin, ei kiinnosta".
Tämä totta! Oon niin tottunut jo tuohon sanontaan, ettei kyllä liikuta yhtään. Hyvin paljon riippuu miehestä, mitä ajatella, jos en olis yhtään kiinnostunut, mua ehkä oksettaisi! Muutenkin miehet jotka tekee esim. Näin.. Istuin jalat haarallaan tuolilla, siis ihan normaalisti, mies tuli takaapäin, et arvaa mitä ajattelin, mulla alkoi tehdä pahaa.. Ei miehet noin ei ei ja ei!! Taktiikka toinen...
Olisin otettu, jos hän jota itse haluan, haluaisi sitä. Voisin paremmin, jos saisin harrastaa hänen kanssaan seksiä. Ehkä hänkin tykkäisi.
Tällaisilla aloituksilla saa paljon vastauksia ja sitten tietysti lisää mainostajia. No osallistunhan itsekin.
Voisithan sä miettiä itse. Vaikuttaako hän siltä, että haluaa seksiä kanssasi? Jos ei vaikuta niin tuskin on siitä otettukaan. Jos vaikuttaa täysin rakastuneelta sitten varmaan olisi otettu.
Olisin tietysti.
Tuttu on määritelmän mukaan " ihminen, jonka tunnet, mutta joka ei ole varsinainen ystävä. Mahdollisesti kättelet tai tervehdit muilla tavoin tällaista ihmistä (esim. opettaja)."
Jos tällainen tuttu tuosta vaan ehdottais seksiä, ei se ehkä nyt varsinaisesti mikään kiihottava juttu olisi. Enemmän varmaan metoo.
Olisin kyllä melkoisesti yllättynyt, jos joku mies mun näköisen kans haluaa millekään ruveta. Never going to happen. Pitäis miehen olla melkosen sekaisin ja puutteessa, ett mulle tulis ehdottelemaan🤣🤣🤣
Seksiähän ne kaikki miehet haluaa, tai no melkein kaikki. Mutta siis olisin kyllä otettu jos hän josta niin kamalasti tykkään, sitä haluaisi. En ole ikinä ennen tuntenut tällaista kaikenkattavaa vetovoimaa ketään muuta kohtaan kuin häntä.
Itseasiassa seksi käy se oli hyvää ja vielä jäi tekemättä, se vaivaa....kunnon blow job hanipuou, sulle vielä antaa....
En oikeestaan muuta tarvikaan kuin seksiä koska ksikki muu minullaconkin, oma koti ja itsemääräämisoikeuteni, vapaus...
T
Liian henkilökohtaista. Sitä ei tänne kerrota.
Tämä tämmöinen tieto olisi varmasti melkoinen shokki jokaiselle naishenkilölle yllättävyytensä vuoksi ja itsetunto nousisi ihan taivaisiin varsinkin jos tämä tieto lukisi anonyymina netissä. Pakko tähän huuhaaketjuun oli osallistua sen verran.
Ei tämä olisi mikään huuhaa ketju, ellei ihmiset olisi niin idiootteja että tekevät tästä sellaisen.
Eipä tässä juuri muita ole kuin provovastauksia ja ehkä joku yksittäinen höntti ottamassa niitä tosissaan. No eipä ole aloituksen kysymyskään mitenkään olennainen kenenkään elämänkulun kannalta
Lottovoitto saada seksiä kerran kymmenessä vuodessa.
Enemmän oisin otettu jos sanoisi haluavansa pelata vaikka korttia tai shakkia kanssani.