Miksi telkku nykyään täynnä mainoksia uudesta normiperheestä jossa on musta mies ja valkoinen nainen muttei koskaan toisinpäin?
Vaasan Vamia opisto pisti viela paremmaksi kun houkuttelivat lisää oppilaita mainoksella jossa afrikkalaisella miehllä oli kainalossa 3 blondia ikäänkuin sotasaaliina.
K-kaupan rasistinen mainos tatuoitu arabi ja valkoinen nainen:
https://i.ytimg.com/vi/1rlz9oPD6Qo/mqdefault.jpg
DNAn telkkumainoksessa pyörii juuri musta mies joka ensin julmasti kiusaa valkoista naista ja sitten kaikki sovitaan.
Rasistiset musta mies valkoinen nainen kampanjat
18
102
Vastaukset
- Anonyymi
Koska valkoinen nainen on kyllin tyhmä alkaakseen loisimaan tunkeutuneen synnytyskoneeksi. Mustat naiset kaikki jalkavaimoina ja jos eivät tottele se on nyrkki ja hella periaate.
- Anonyymi
Tämä on ääriainesten kuten Fazerin hivutustaktiikkaa. Äärimmäisen suunniteltua, laskelmoitua toimintaa josta natsit olisivat kateellisia. Tällä pyritään vähitellen murtamaan suomalaisen yhteiskunnan koheesio.
Taustalla ihmiskunnan pirullisimmat psykopaatit. - Anonyymi
Profestoija professori Veijo Balhazar.
- Anonyymi
Oscar pisteli hyvästi metallijalalla.
- Anonyymi
Nyt on K-kauppakin sitten poikotissa Fazerin lisäksi.
- Anonyymi
Koska naiset tykkää isosta mustasta
- Anonyymi
Lidlin musta mies valkoinen nainen
Oletteko kiinnittäneet huomiota siihen propagandaan jolla Euroopassa on tehty miljoonia mainoksia joissa normiperheena on musta mies ja valkoinen nainen mutta EI KOSKAAN valkoinen mies ja musta nainen.
Esim. vaikka Lidlin mainos tällä viikolla:
https://ibb.co/cDtxnmf - Anonyymi
En ota kantaa noihin mainoksiin mutta oikeassa elämässä tuollainen karibian tumma tyttö vaimona ja lasteni äitinä on kiva.
En pane pahakseni myöskään sitä, että vaimolla on pari tonnia isompi kuukausipalkka kuin minulla.- Anonyymi
muuten hyvä- mutta millaisia on ne lapset sitten-
ei kovin suomalaisen näkösiä?
- Anonyymi
onhan mainoksissa myös etelä-maalaisen näkösiäkin siippoja.
- Anonyymi
Poikottiin ko tuotteet
- Anonyymi
Valkoisilla miehillä on sentää järkeä päässä, eivät halua mulattilapsia.
- Anonyymi
Suomessa on enemmän ulkomailta tulleita vaimoja kuin miehiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suomessa on enemmän ulkomailta tulleita vaimoja kuin miehiä.
Mahtaakohan olla? Ei se ainakaan kadunkuvassa näy.
- Anonyymi
Nyt on kyseessä apinainvaasio suvakeilla ja nuo juoksee mustan mulkun perään.
- Anonyymi
Se ON syrjivää, että melkein joka toisessa mainoksessa on mustia.
Suomalaisista ei ole varmaan prosenttikaan mustaihoisia ja silti mustat ovat intersektionaaliseen tapaan yliedustettuja mainoksissa, mediassa jne. - Anonyymi
Uusi Normaali koko suku käy ajamassa vaaleaa keho positiivista neitoa .
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242401Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3442017Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä261883Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o101683Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581498Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121032Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181009- 55870
- 63865
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2818