Sara ei enää pidä yhteyttä siskonsa. Ilmankos ei enää yhteiskuviakaan. Antoi kenkää assarin hommistakin. Ja olivat niin läheisiä. Onkohan tullut rahasta tai miehistä riitaa? Aijaijaijai
Sara Sieppi hylännyt pikkusiskonsa
Anonyymi
164938
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Niillä on ollut ennenkin riitaa ja välit melkein poikki. Sovinnon jälkeen Sara sanoi jotain, että hänen täytyy yrittää sanoa asioista nätimmin tjsp.
Löyty tällänen juttu.
https://www.is.fi/menaiset/ihmiset-ja-suhteet/art-2000007828954.html
Mikä ihmeen Ally? Hyacint Bucket? Mikä vika on Allissa?
Saaralla menee toistuvasti välit poikki ihmisten kanssa, siivoojansakin hän vaihtoi ja lapsuusystävänsä hylkäsi puhumattakaan kaikki miesystävät jotka hänet ovat jättäneet
Sara on yksinkertainen ja hyvin itserakas nainen. Ei paljon tarvitse, kun oikuttelija on mustasukkainen, tai muuten vain mahtailee. Vaikea ihminen!!
Onko välit myös Rosanna Kuljuun poikki? Ennen niin bestistä ja nyt eivät hetkeen ole yhdessä somessa esillä olleet.
Alisa Sieppi kuvaa Rosannalle, eli tekevät kimpassa töitä.
Sara on itserakas, jolla on aivan liian suuret luulot itsestään!
Lisäksi onnesta soikeena, kun puntarissa näkyy omat enkat.
Minä pidän sinusta,
..........sanoi Sieppi, kun peiliin katsoi!! 🤣
Tykkään susta, mut jos olet pätevöityvä niin saatan olla eri mieltä, pidän siitä miten suhtaudut ostamaasi mökkiin se jopa vaikuttanuu minuunkin.
Sä olet kaunis nainen; suukkon huulille ,olet ehkä lapin tyttö mut siitä minäkin pitäisin sillä silloin arvot olisivat kohdallaan. eikö
älä anna julkisuuteen herkkuja ,mieti kaikki uusin miten vastaat.
minä uskon no pidän sinusta.
Lähes kaikki sisarukset riitelevät joskus ja jossain vaiheessa taas sopivat. Sisaruuskin voi olla eräänlainen "viha/rakkaussuhde", että siksi en nyt kovin kummallisena asiana tuota pidä.
näin on, vaikka siskot riitelee, he nopeasti pääsevät sopuun ja nauravat koko jutulle, kunnes taas joku päivä menee välit poikki, ja kunnes tulee taas sovinto..jne. :))