Millaisesta kullista oikeasti pidätte?

Anonyymi

Siis en tiedä minne ois pitänyt laittaa, mutta kysymykseni on suunnattu naisille ja uskon että täältä teitä löytyy :) eli millainen olisi unelma peniksenne? Siis ei senttejä tarvi laitella vaan suurin piirtein. Itsellä 16cm ja aika paksu ja vielä teini-iän alussa olin todella ylpeä siitä mutta tyttö jolle menetin poikuuteni vuosi sitten sanoi että se teki kipeää vaikka hän seksistä nauttikin.

Siis täh🤨 ei mee jakeluun että seksi oli kivuliasta, mutta samalla nautinnollista!

Mut siis oon alkanut miettiä onko mulla vähän liian iso tai kömpelö penis ja siksi haluaisin kuulla mielipiteitä mikä ois paras mahdollinen koko.

3

1473

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kuvittele itse, miltä tuntuu liukas, mutta vähän liian kireä pimpero.
      Nautit, mutta puristaa liikaa.

      • Voi tehdä kivaa....?


    • Sinulla on ihna hyvän mittanenkalu jolla voi panna naista hyvällä naista oikein kunnolla. Sellainen 16 paksu hieman kaareve mikä on helppo ujuuttaa suuhuun.

    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      181
      1248
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      883
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      83
      809
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      47
      664
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      243
      584
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      308
      578
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      569
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      539
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      530
    Aihe